Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

POMOOOC odisiel mi notebook??? :(

Príspevok v téme: POMOOOC odisiel mi notebook??? :(
micaella1

Dnes som isla normalne na FB, otvaram jednu fotku kamaratky co bola na svadbe a zrazu vyskocilo modre okienko ako pri programovani a napisalo nieco ako akcie musia byt ukoncene, aby sa zabranilo poskodeniu pocitaca!! Dala som ESC, pocitac stmavol a koniec, nic neslo, len ventilator, vypla som ho, po chvilke zapla a stale to iste a takto to je cely den, same to uz asi nenaskoci, co mam robit, ani neviem, co sa mu stalo :((( poradte prosim lebo ma nasi zabiju ked sa to dozvedia

Magy

micaella1 - mozes skusit spravit tzv. reset natvrdo. vyber bateriu, odpoj VSETKO z notebooku a stlac tlacitko na zapinanie notebooku na asi 20 sekund. teda stlac a drz ho stlacene tak dlho.
potom zaloz len bateriu a skus zapnut. zmenilo sa nieco?

AdamKrt

Drz asi 10 sekund tlacitko vypnut a pockaj, kym sa vypne cely notebook. Potom odpoj napajaci adapter, vyber bateriu z notebooka a potom ZAPNI na prazdno notebook. Nic sa nestane, maximalne preblikne a dojde k vybitiu kondenzatorov. Mozes to teraz zapinat povedzme takto 5x na prazdno. Potom pockaj este nejaku minutku a daj naspat baterku, zapoj adapter. Nez zapojis adapter, prekontroluj ho, ci su v nom dobre zastrcene kable a dobre ich pozatlacaj.

Baterka bola v poriadku, alebo uz notebook nevydrzal chod na baterku ani chvilku a musel mat zapnuty aj adapter ? Mimochodom, adapter svieti ?

Abebe

Ak vobec nejde ani po viacerych pokusoch obrazovka asi by som tiez doporucil servis mohlo nieco napriklad odist na zakladnej doske.Cize vobec nic ani nenapise ak zapnes ?...a hlavne povedz rodicom ze ako za to mozes ze ti to odislo ? jednoducho veci sa kazia a hlavne ak niesu v zaruke uz ako spominas

atka_mat

vyber baterku a pochvíli ju tam vlož a skús zapnúť. ak sa ti nič neukáže, nerozbehne tak s tým doma neurobíš nič, servis alebo nejaký zbehlejší kamarát..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

POMOOOC odisiel mi notebook??? :( - Fórum - ZDRAVIE.sk