Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nyc kozmetika

mischellka

mnohí mladí ľudia si kupujú kozmetiku v čínskych obchodoch, takže si myslím že NYC je dobrá kozmetika na rozdiel od iných pofiderných, ktoré nie sú označené ani značkou :) na niečo predsa zomrieť musíme - ženy, ale budeme aspoň krásne :) Ja používam rôzne:Puppu, Dermacol, Lorealku,... teraz som prešla na NYC a očné tiene majú fakt super vrelo odporúčam

misaaaa

pozdravujem osobu co oznacila parabeny ako rakovino-tvorne.slecna su to antimikrobialne latky pritomne asi vo vsetkej kozmetike. na tieto latky zvyknu byt alergie.
a co sa tyka ceny no je to diskutabilne,aky vyskum moze byt ked konecna cena produktu je taka aka je.(ale tym nehovorim ze drahe veci mozu byt lepsie)

Izabelka_MT

ja som sa na jednom českom fore dočítalo o tom že to má voľaké nebezpečné až smrteľné látky ..ani na zvieratách to netestujú ...no bohvie čo je na tom pravdy.. ale aj dosť báb si ju chváli ..

Linguistics

Ja s nou spokojna vobec nie som, tiez som testovala - ceruzku na oci, tiene a lak na nachty, lebo to bolo lacne :D Ale vyhodila som to. To uz radsej za rovnaku cenu Essence alebo Catrice, tych vyrobkov mam plne policky :)
Ale ved vyskusajte, uvidite, vam sa mozno zapaci.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nyc kozmetika - Fórum - ZDRAVIE.sk