Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Magy, si tu ?

Magy

jankaaa - co pride, najme okolo lodi, elektroinstalacie na nich a navigacie.

veda - caste zemetrasenia su najme v poslednej dobe v christchurch, ten bol vazne poskodeny uz davnejsie, padali budovy, pamiatky...
mesto sa dodnes z toho spametava, zle je, ze su tam obcas dalsie otrasy.

ale inde je klud, nie je to nebezpecna krajina co sa tyka zemetrasenia. su podstatne horsie ako n.z.(japonsko, chile a tak...)
niet dovod sa bat a krajina je fakt nadherna

veda

No prave to hovorila.Ze treba viza.A presne to co pises.Zatial sme si to len naplanovali.Ale ja mam uz viac ako 35rokov.Tak neviem ci to bude realne.Ona tam ma rodinu.Ale tak obdivujem ludi co tam ziju lebo som citala ze su tam caste zemetrasenia.

Magy

je to zaujimave a najme "ine". :)

zije sa super, priroda a podnebie uzasne, je tu klud a bezpecne, ludia su velmi mili a prijemni, s nasou zavistlivou naturou sa to neda ani porovnat.

praca je, ale maju to dost prisne, co sa tyka davania prac. viz.

bud si mozes vybavit WHV (prac. povolenie pre sezonne a docasne prace, dava sa tusim na 1 rok pre ludi max. do 35r. veku), alebo ak mas tzv. ziadanu kvalifikaciu, tak mas sancu. ale musis mat dobry zdrav. stav a samozrejme ponuku na trvaly prac. pomer.

veda

Aha, to musi byt pekne a zaujimave byvanie.
A ako sa tam zije?jedna znama mi povedala ze by mohla ist na novy zeland za pracou a volala ma zo sebou.Je tam dost prace?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Magy, si tu ? - Fórum - ZDRAVIE.sk