otazka na muzov. Sex & zeny

Príspevok v téme: otazka na muzov. Sex & zeny
22CapsLK

Ahojte... mam na vas otazku. Riesime problem v dlhodobom vztahu, no sme aj tak este mladi (25r.). Priatel sa mi zdoveril ze uz nevladze vydrzat, potrebuje mat styk s inymi babami. Kvoli mne sa tych X rokov snazil to v sebe potlacat s tym, ze mozno to raz prejde a nepreslo, velmi ho to trapi, doslova ma z toho kvazi "psychicke problemy" ... aby mi neublizil, ak uz neodola, povedal ze by bol vhodny rozchod - ako opatrenie. No ja som teraz z toho vsetkeho tak mimo ze nedokazem normalne uvazovat, a dodavam, ked mi to aj povedal, nijako som ho neodsudzovala, snazila som sa ho pochopit v max. moznej miere.

Poradte mi, res.p vysvetlite mi myslite ze keby som mu tu neveru tolerovala v buducnosti (v rodine) by to preslo? Lebo naozaj sme si vzdy po vsetkych strankach sedeli a ja si neviem predstavit vztah s inym, to co mal on, mal malokto a ja som si to nesmierne vazila a vazim. Alebo bude lesie sa s tym zmierit, ze to neprejde? Alebo v tom vy chlapi vidite aj nieco ine? co by mi pomohlo racionalne vec chapat? Teraz nie som normalneho usudku schopna, tak ma prosim neodsudzujte ak som sa aj vyssie blbo vyjadrila. DAKUJEM za odpoved.

AdamKrt

alenka_maxova Dnes 14:56 - ale jasne, ze vyhovuje. Ktora by mu trpela tie sprostosti ?

Nechapem, ako moze existovat zena, co by mu na to skocila... Ale to jeho jednanie, to uz je priam urazka inteligencie zien...

AdamKrt

22CapsLK Dnes 14:53 - reci sa jedia a chlieb sa je.

Su dve moznosti

1/ ma silne reci a keby doslo na lamanie chleba, zmenil by nazor.

2/ nevadilo by mu to, lebo je v stadiu, ked mu je to jedno, pretoze, preco by mu to malo vadit, ak Ta nemiluje ?

Ta druha moznost je hodne pravdepodobna. Len sa divim, ze mu tie dristy zeries aj s navijakom....

Asi Ta dobre pozna a vie, co si moze dovolit.

alenka_maxova

po precitani tvojho prispevku som ostala s otvorenou pusou...Asi som uplne blba, ale co??? On ti povedal, ze okrem teba tuzi aj po inych zenach?? A to je ako v pohode? Tebe to nepride zvlastne? No klobuk dole pred tebou, ze si taka tolerantna, ale ja by som takeho chlapa poslala do prdele uz. Nehovorim, ze chlap musi mat roky rokuce oci len pre teba a ze sa nesmie na nikoho ineho pozriet, ale ze uz to nedokaze vydrzat a chce ine???? Ak ta chlap miluje, nema predsa tuzbu po inych. Ak mu dokonale vyhovujes, tak naco tie ine chce????

22CapsLK

Adam - aj to je mozne, ze to, co tvrdis je pravda. ja v tejto chvili naozaj nic nevylucujem, potrebujem len nadobudnnut spravny usudok a teraz pod vplyvom emocii mi to nejde.

A k tomu co si pisal aby som sa ho opytala. On sam mi to navrhol ze jemu to vadit nebude.

AdamKrt

22CapsLK Dnes 14:33 - to je pekne. V podstate Ta dostal tam, kde chcel. Je to manipulator.

Ked Ti to nevadi, tak to nerozoberaj. Ak niekto miluje zenu naozaj, tak sa jej nebude snazit ublizit.

Nemyl si lasku s pudmi a ziadostivostou po sexe.

AdamKrt

22CapsLK Dnes 12:25 -

opytaj sa ho, ze Ty sama tuzis po dalsich vtakoch... Ako sa bude citit ?

Nasla si si primitivne, egoisticka hovado, ktore nehladi na Teba, ale snazi sa len uspokojit svoje pudy. A blbecek to skusa na Teba, lebo vie, ze ho milujes a tak ide do toho. Pravdepodobne Ta uz nemiluje, ale vyhovuje mu Ta pravidelne pretahovat. Preto je mu jedno, ci sa rozditete, alebo nie.

No a tie oblbovaky musi nejak zaobalit, aby si mu to zhltla aj s navijakom. Zrejme sa mu to trochu aj zacalo darit.

Ak nehodlas mat vazny vztah, kde sa budes musiet delit o partnera, tak hybaj od neho kadelahsie.

Ver, ze ked mu to dovolis, bude si trtkat z vesela a bude sa to este viac stupnovat, lebo preco by opustal zenu, ktora mu dovoli mat milenky ?

Takze, bude len horsie...

22CapsLK

dakujem za relevantnu odpoved.

Ja ho nijako neodsudzujem, viem ze muzi maju "svoje" potreby, ktore my zeny nikdy nepochopime. Viem ho preto aspon z casti pochopit. Nepotrebujem si nastudovat ine prirucky, jednoducho viem, ze muzi su uz proste tak stavani, ze im monogamny vztah nevyhovuje. Ja som (vo svojej uplnej podstate monogamny typ, ako vacsina zien), ale vzhladom na to, ze sme s partnerom dost dlho a za tu dobu som mala moznost ho spoznat viem, ze bola by som ochotna v tomto smere pristupit na urcity kompromis a tolerovat mu to. Problem tak trosku je v tom, ze sa nevie ubranit vycitkam, chce mi dobre a teda nechce mi ublizovat. Trojku mi narovinu povedal ze by nechcel.
A to ze mi to otvorene povedal o vsetkom, si naozaj vazim a povedala som mu to aj viac krat, ze voci mne nemusi mat tajnosti a naozaj mi moze cokolvek povedat.

arman

Tak ako na ilustraciu, v niektorych vychodnych spolocnostiach, ked si muz odskoci za inou zenou iba preto, ale tu svoju stale miluje, je to pre nu, akoby isiel na masaz. Proste urcite telesne uspokojenie. Normalne to tej zene nevadi, dokonca by nechapala, ako to moze nejakej vadit. Nasa spolocnost je plna predsudkov, blokov, komplexov, a preto mame aj tolko problemov vo vztahoch... a samozrejme tym padom aj so zdravim.

To mas dost dusevne vyspeleho muza, ze to otvorene priznal, to si vaz. Na tvojom mieste by som si nastudoval nejake knizky o sexualite, ako to funguje v inych spolocnostiach, a ako to bolo v historii... aby si zistila, ci nahodou ty nemas predsudky a niesi blokom vo vztahu.

Mozno bude riesim taky kompromis, ked ho nechces pustit uplne prec k inej zene, ze trojka. Alebo sa aspon pozerat. Hlavne nemaj predsudky, tie znicia postupne kazdy vztah.

22CapsLK

jasne ze spávame, ja milujem sex s ním, som otvorená novým možnostiam v rámci praktík, ale najmä robila by som to aj každý deň. Proste mám to s ním rada.

sweater*

celkom nechapem s tvojho prispevku, vy spolu spavate? a chce spat aj s inymi, alebo ty s nim nespis a on uz nedokaze cakat kym budes?