Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

make up

nikitka33

z toho ake su tu nazory, mozme len usudit, ze kazda mame ten svoj. Ja preferujem Astor, momentalne pouzivam Perfect stay a je super, zakryje a nie je vidiet, ze by si mala make up. Lancome teint idole je tiez super, ale bohuzial je drahy a oplati sa kupit cez net alebo na letisku.

diamant19

ja som si teraz kupila rimmel london wake me up a je super.. neni ho vidiet jak ostatne. pre mna je zatial najlepsi

lochness

catrice infinite matt - skvely, vobec ho nevidno pri pohlade zblizka, celkom dobre kryje, pekne vonia, lahko sa rozotiera, celkom aj vydrzi, ja som maximalne spokojna.. mala som aj penovy essence, ten bol dobry ale zblizka ho bolo na pleti vidno, potom maybelline affinitone - celkom fajn ale bolo ho vidno este viac a strasne tekuty bol, skusala som aj ten novy penovy od maybelline tusim v takom baleni ako pena na holenie, konzistencia bola fakt penova lahka ale dost debilne sa nanasa lebo z tej pumpicky vzdy vyleti tak rychlo ze sa s nim clovek zacape :D

lavender33

Úplne najlepší make-up čo som doteraz mala je Maybelline - 25 hodinový, je dosť hustý a zakryje všetko. Čo sa týka catrice penový, tak kúpila som si 2 ale ani jeden odtieň mi nesedel. Z penových by som odporučila She-stylezone....je veľmi lacný ale používala som ho rok a bola som celkom spokojná

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

make up - Fórum - ZDRAVIE.sk