opatrovatelka-pochybnosti

Príspevok v téme: opatrovatelka-pochybnosti
lunna

Prosim o radu, neviem ako postupovat v jednej veci.
Zohnala som si cez inzerat novu opatrovatelku, bola u mna na "pohovore", celkom sa mi pozdavala, no a vcera mi dve hodiny strazila maleho. Predtym, nez som odisla z domu, som jej nechala jeden kluc od dveri, ze ich zvonka zamknem, tak pre istotu, aby mala cim odomknut. Ked som sa vratila, vyplatila som ju a ked az odisla, som si vsimla, ze kluc nie je na mieste. Pozrela som sa aj na inych miestach, ked som ho nenasla, volala som jej, ze ci nahodou nevie, kde je kluc, ona ze musi byt na mieste, ze ona sa ho ani nedotkla. Tak ja ze o.k, ze asi ho maly schoval, hladala som dalej, konzultovala to s manzelom. Dnes rano mi opatrovatelka volala, ze klucik mala v taske, ze ani nevie ako sa tam dostal, ze mi ho donesie domov, tak mi ho odovzdala. Mam hrozne pochybnosti, ci ju "neprepustit", radsej byt opatrna a predist neprijemnostiam, co ak si spravila otlacok a hlavne ci mam vymenit zamok, aj kamoska mi to radi, manzel tiez, on nie je doma teraz. Neviem ani ako sa ta baba vola priezviskom, prestala som jej uz doverovat, aj ked mozno je v tom uplne nevinne, ale clovek by musel byt uz sakra nepricetny, aby zbalil kluc do tasky?! Prosim, co by ste robili na mojom mieste? Okrem toho vysvitlo, ze s opatrovanim deti nemala ziadne skusenosti. Dakujem za kazdu radu.

muc

nenechala by som cudziu osobu strazit moje dieta samu v mojom byte bez toho, ze by som nemala jej osobne udaje. zamok samozrejme vymen a hlavne sa pozri, ci ti nezmizli doklady, sperky, atd... keby ze ano, vsak ty ani nevies koho si ku sebe pustila do bytu...
...nepochopim toto...

Maoam

nieco tu nesedi, tvrdila, ze sa klucika ani len nedotkla a potom ho mala zrazu v taske? ak bola s dietatom von a tym padom kluc potrebovala, tak hadam nemala stratu pamäti a bola by si spomenula, nie?

ja osobne by som jej uz nedoverovala a spolupracu ukoncila

jankaaaaaaaaa

len jej zavolaj, ze uz ju nebudes potrebovat, ze si si to rozmyslela, a si vymysli ze ti bude vypomahat nejaka neter alebo niekto z rodiny proste a jej podakujes a hotovo.. ved uz ju nikdy neuvidis a bola u teba iba raz.. nic si s nou nepodpisala ani nic..
a kolko stoji vymena zamku? netusim, to asi zavisi aj od toho ake mas dvere. no neviem vobec

lunna

janka, nechcem jej ublizit, ako jej to mam oznamit? Uz som s nou dohodnuta na sobotu.
Kolko stoji vymena zamky, nemam sajnu. Mam kontakt aj na ine oparovatelky, aj skusene, len z inej casti mesta, tato mi vyhovovala lokalitou.
Ale ked sa nad tym vazne zamyslim, ze ten maly klucik musela zobrat do ruky a dat ho do tasky a bola pri tom nepricetna, ci co? Neviem si to predstavit, fakt. Jedine, ze to spravila vedome. Mozno sa zlakla, preto mi ho vratila a medzitym si mohla spravit otlacok.

jankaaaaaaaaa

kasli nato. najdi si nejaku ktora ma aj referencie, alebo vlastne deti uz. alebo sa popytaj kamaratiek ci niekoho nepoznaju. proste niekomu komu mozes verit. takto budes mat stale pochybnosti a nebodaj sa aj nieco stane a ..

lunna

ved prave, toto iste hovorim aj manzelovi, ze na co by mi ho potom vracala? Mohla sa tvarit ze nic, ze maly ten kluc zapatrosil, alebo ho schovat pod koberec pri dalsej navsteve.
Praveze ona ten kluc nepouzila, cely cas boli s malym v byte, nemala pri nom ani svoje kluce, nic...