orgasmus

alenka_maxova

1111111112122, neviem pre koho bol urceny tvoj prispevok, zrejme pre mna :) No nie zeby som teraz chcela silou mocou striekat, len viem, ze uz sa mi to raz podarilo a odvtedy bohuzial nie, lebo bolo kopec nepriaznivych podmienok, o tom som sa zmienovala uz niekde ine. A ved ja som rada aj za to co mam :D Aspon mnohe kamosky potvrdili, ze su len mierne vlhke, kdezto ja som enormne podla mna :) Takze som rada aj za toto

111111112122

y fakt chces vystreknut? mne sa tomu nechce ani verit. vaz si to co mas lebo ti to casom bude liezt na nervy. anoo viem co myslis aj ja to mavam, potom je partner a moj rozkrok cely mokry a nie je to vodnate... ale ten dalsi prud uz je :D no co ti poviem. trenuj to aj sama. najdi si svoj bod a skus tlacit ked si myslis ze to uz pojde :D ak nie tak zase trosku stimuluj a zase trosku tlac

alenka_maxova

hehe, vondaniels diky zas za dalsiu radu :) U mna je to mozno aj na dobrej ceste, len nikdy neboli take podmienky, aby som to skusala a "cvicila". Moj orgazmus by sa dal tiez prirovnat k extremne mokremu, aj ked nestriekam. Zato neskutocne "vytekam". Zboznujem, ked som v polohe ja hore, vtedy sa vzdy urobim. A ked z partnera zlezielm, vzdy je odo mna cely brutalny mokry. No ta konzistencia je skor mazlava, nie taka vodnata, akoby vraj mala byt. Budem trenovat :)

vondaniels

co ja viem ako to robim? normalne si vybratorom najdem svoj bod, urobim sa, vytiahnem ho a potlacim. ako keby som sa nevedela vycikat. akurat ze po tom ostanem dost sucha a musim niekedy poskat aj 15 minut kym mozem ist zase na to

vondaniels

jezis ty si nevies ani predstavit ako si ma potesil! :) ten potocik je ako voda. akurat ze to ma stale ten zapach a chut ako normalne zvlhnutie, len je toho viac a je to vodove. ako cikanie cez vaginu :)

ynteligent

čo ti straší ? squirting je super ! a muži ktorí k tomu majú odpor sú muži bez sexuálnej pradstavivosti . inak viete mi povedať akého zloženia je ten potôčik lásky ? :D

alenka_maxova

tak jasne, celkom si to neviem predstavit, zeby som pravidelne mala mokry ograzmus, aj ked existuje milion sposobov ako chranit plachtu. Viem, ze je to asi tazko opisatelne, ale robis nieco specialne aby si mala striekajuci orgazmus? Uz sme sa o tom na tomto fore bavili, niekto odporucal tesne pred vyvrcholenim akoby stiahnut svaly vaginy, niekto vraj naopak, totalne sa uvolnit a nesnazit sa nic stahovat...

vondaniels

mala som dva roky priatela a prislo k tomu raz a to som nevedela ze to je orgazmus ktory budem mavat stale. ale aj ked mam len vybrator tak mam len takyto orgazmus... len je to dost na skodu ze ti potom plachty ostanu mokre... dobra je kupelna :D

alenka_maxova

U mna je to podobne :) Hoci som sa este nedopracovala k vystreku. Prave v polohe, ked som ja hore som sa naucila dosahovat orgazmus :) A vzdy mam pocity, ako sa opisuju pri striekajucom orgazme, ale zatial to striekanie este neprislo..