Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo potrebujem pre dokonalý vzhľad? -Make up

Príspevok v téme: čo potrebujem pre dokonalý vzhľad? -Make up
georgia332

Dobrý deň, chcem sa opýtať čo všetko používať pre dokonalý makeup? Mám mierne problematickú pleť, mastnú, lahko sa mi upchávajú póry. Čo všekto potrebujem aby sa mi makeup nelúpal a aby vydržal? Čítala som tu typy pre značku CATRICE. Bola by vhodná? Mám veľmi svetlú pokožku a ťažko s ami zháňajú odtiene. Na cene nezáleží.

make-up

Napíšem ti môj postup, krok po kroku ako postupujem pri svojom make-upe:
1. poriadne vyčistiť pleť (gel, pleťová voda, tonikum,...)- osobne používam čistiaci gel Nivea s morskými minerálmmi a micelárnu vodu Bioderma
2. vhodný denný krém podla typu pokožky - ja používam Eucerin z lekárne na problematickú pleť - nechám asi 20 minút vstrebať
3. tekutý make-up - používam momentálne minerálny Maybelline Affinitone, dobre pôsobí na pokožku a vyhovujú mi aj odtiene; nanášam prstami, to sa mi osvedčilo najlepšie; používam aj okolo očí a na viečka
4. tam kde treba viac krytia (vyrážky,červené flaky) vklepem ešte ďalšiu vrstvu make-upu kým problém nezakryjem (prípadne sa dá použiť ten korektor ale pozor treba dať na dobrý odtieň aby sedel k make-upu)
5. zafixujem fixačným pudrom Dermacol fixing powder - je biely a na pleti neviditelný, zmatní pleť
6. teraz sa venujem očiam - ceruzka, tiene, riasenka (pod obočie je dobré dať svetlý biely trochu trblietavý tieň na rozjasnenie oka) a obočiu
7. bronzovým alebo nejakým tmavším pôdrom vytvaruje trochu tvár - nanesiem na boky nosa a trochu akoby pod lícne kosti (treba našpúliť pusu a robiť podla toho)
8. nanesiem lícenku - treba zvoliť vhodnú farbu pre svoj typ - nanášam na lícne kosti ťahom od vlasov k nosu/ústam akokeby
Uf....:)
5.

ADELHRONEC

Ako prvé by som odporúčala vhodnú kozmetiku na tvoj typ pleti. Skús AAKOZMETIKU. Je antialergická, určite ti sadne. A k tomu si vyber make up v tej istej značke, uvidíš, že budeš maximálne spokojná.

jankaaaaaaaaa

ak mas problematicku plet, kup si hydratacny krem na problematicku pet. nivea nieje vhodna na taky typ pleti. vyborne su kremy od garnier essentials.
ten makeup je pudrovy, ja puder uz na neho nepouzivam. ale to uvidis sama, ci ho potrebujes po case prepudrovat alebo nie.
krem treba trochu nechat vstrebat a nato potom naniest makeup. korektor si davaj na cervene miesta-na vyrazky ak mas. korektor pod oci velmi nepotrebujes, jedine ak by si mala kruhy pod ocami.

maruska123

neviem ktoru niveu myslis, ale napr ja pouzivam nivea aqua sensation a pouzivam ho aj ako podklad

inak je to velmi dobry hydratacny krem, asi najlepsi drogerkovy

maruska123

puder urcite treba dat na make-up, pretoze tym ho zafixujes

dalej by som si kupila nejaky korektor po oci, musi byt o par odtienov svetlejsi od tvojho odtienu, aby zvyraznil ocne okolie

no a nejaky korektor na pripadne zacervenania a podobne

a licka

takto to pouzivam ja

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo potrebujem pre dokonalý vzhľad? -Make up - Fórum - ZDRAVIE.sk