Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest hrudnika

Príspevok v téme: Bolest hrudnika
lucka_566

Dobry den, pred par dnami ma z nicoho nic zacal boliet hrudnik. Teda, ak si nanho trosku silnejsie pritlacim citim bolest, akoby som mala po celom hrudniku modriny, aj ked nemam, boli ma po celom hrudniku az po koniec rebier a aj po bokoch. Pred par dnami sa k tomu pridalo aj obcasne chrcanie hrudnika pri pridkom vyduchnuti, ale to trvalo len den a uz to preslo. Tiez mam kasel a obcas ma boli hrdlo, teplotu...a obcas ma aj zaboli brucho popripade hlava.. Mohli by ste mi pomoct, neviete co by to mohlo byt?
Dakujem

petul

chod pre istotu k lekarovi..mozno ostal este nejaky zapal na plucach a to vtedy nemusis ani kaslat...fakt radsej chod az mas istotu ze mas ciste pluca a nemas este mozno nejaky nedolieceny zapal, ktory sa moze odrazit aj na srdci...

lucka_566

Magy:
petul:
po par dnoch mi kasel, teplota a vsetky bolesti presli..jedine co zostalo je ta bolest hrudnika..myslite ze to prejde taktiez samo alebo treba nejake lieky?!

Magy

lucka - pri takych podozrivych a pomerne serioznych indiciach ti moze pomoct len dokladne vysetrenie u lekara, nie nase laicke mudrovanie.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest hrudnika - Fórum - ZDRAVIE.sk