Ako ste zabudli na cloveka,ktoreho ste milovali?

Laurina22

Ivana tak som ti slubila ze dam vediet,tak ak to citas-bola som na druhom pohovore v inej firme a vzali ma,prave mi zavolali:-)

rruby

Baby, ake fajn a rozumne rady ste tu dali....a nielen Laurine, nakolko je vela zien, ktore sa trapia rozchodom a dilemou ako zabudnut...ja som bohuzial jedna z nich. I ked tato diskusia patri hlavne Laurine, poradili ste aj mne...Vdaka ;-)

owecka

treba úplne obmedziť komunikáciu, nepísať si, nestretávať sa...vtedy to celkom ide...a býva to kritické, len ked ho náhodou niekde stretneš:) držím ti palce

Laurina22

Martina ahoj,dakujem za rady,snazim sa:-)Lenze tomuto je uz pol roka...

PS:Sex v meste je najvacsia hlupost aku som kedy videla:-)))

martina0222

Laurina22
Neviem, či máš niekoho, kto ti toto nezabudol pripomenúť, ale aspoň tu som takú radu ešte nečítala. To, čo cítiš je jedna vec, to sa nedá ovládať, ale to, čo robíš ovládať vieš. Preto rob len tie správne veci. Poriadne jedz! Čo najzdravšie a najčastejšie -> viem, že po rozchode chuť do jedla nemáš, ale prinúť sa... najlepšie ak si aj sama navaríš. Kúp si nejaký multivitamín, ktorý budeš jesť každý deň! Pi vela vody a čaju. Športuj -> svoj žial a hnev si odbehaj (predstavuj si, že utekáš od Neho), odkorčuluj, vytancuj, proste skús pohybom zo seba dostať to, čo plačom už von ísť nechce.
Stiahni si všetky série Sexu v meste a každý deň si pozri jednu, dve...
V svojich myšlienkach si rozdel samu seba na dve osoby. Jedna budeš ty ako si teraz, zúfalá a druhá budeš ty ako svoja múdra opatrovatelka, ktorá sa o tvoje druhé ja stará ako o dieťa s chrípkou. Hovor sama sebe "Laurina, poriadne papaj, budeš velká a zdravá, žiadne odvrávanie" a nauč sa oceniť samu seba, keď spravíš niečo správne.

Tak ako depresia z rozchodu umocňuje nezdravý životný štýl (nejedenie, nespanie), tak nezdravý životný štýl umocňuje depresiu.

Laurina22

Ivana,

vobec nemusis mat vycitky svedomia,ja konstruktivnu kritiku beriem a nebojim sa jej, toto opodstatnene bolo,ja som si taktiez neskor uvedomila,ze nemusim vzdy kazdeho presviedcat o svojej pravde(i ked si mi napisala ze trepem a to ma urazilo,ale len na malu chvilku:-)))

Kazdopadne,dakujem,ze mi drzis palce,nerozumiem,preco mam cakat do 15.3. na osobu,ktora ma ani nevidela,ale tak snad necakam marne:-)