Ako ste zabudli na cloveka,ktoreho ste milovali?

ShaulaThalit

Servus,
na cloveka, ktoreho si milovala sa neda zabudnut, aspon nie v priebehu kratkeho casu. Ja som do tej istej rieky vstupila 3krat, a aj na ten tretikrat ma poslal do riti. Tiez si hovorim, na co bolo cele to extempore, ponizovanie, snaha, ked pride jeden vacsi problem a chlap sa stiahne a utecie, zrazu ste pre neho ako cudzia...
Po citovej rane sa kazdy musi pripravit na to, ze bude musiet znasat niekolko faz, az kym sa s celou situaciou realne nezmieri, neprijme ju...

Ja som zatial na zaciatku, je mi na ko--t. Nevladzem sa ani pohybovat. Len spim, fajcim, a premyslam, vraciam sa do minulosti, ako taka krava.

rtpa

laurina, musis si to dobre odboliet a potom sa uz s tym nevlacit (Raduza, chci oplakat to dobre).

Nemusis sa myslienok na toho muza uplne zbavit, len sa dostan nad ne. Ja som sa po rozvode konsolidovala takmer 2 roky. Pracovala som, zila svoj zivot. Aj som citila ulavu, ze to skoncilo, aj mi chybal. Doteraz si s tym muzom pomaham. Ked nieco riesim, predstavujem si, co by urobil on. Vobec to neboli, je to fajn.

Chce to cas. Myslim, ze sa to nema odflaknut. Ked to neznesitelne boli a myslienky ta zahlcuju a nedaju ti pracovat, zajdi za psychiatrom.

Leela333

Ježiši, prestaň sa ľutovať!! Prešiel si tým každý, uvedom si, že nie si jediná na svete, ale každý sa s tým vyrovnal nejako alebo sa s tým minimálne naučil žiť. Po čase to prejde - u každého je individuálne ako dlho to potrvá, ale prejde ťa to. Tak sem prestaň písať nezmyselné vety, ako už nevládzeš, lebo to ti vôbec nepomôže. Rob čokoľvek, čo ťa robí šťastnou - vylihuj v posteli alebo sa choď zabaviť von.. Uvidíš, že sa ti onedlho zapáči byť slobodná ;-)

A ešte jedna vec, vymaž SMS od neho, nepíš mu, nekontaktuj ho, schovaj (alebo vyhoď) všetko, čo si od neho kedy dostala bez výnimky. A úplne sa vyhýbaj miestam, kde si si istá, že by si ho mohla stretnúť. Toto všetko ti trochu urýchli to zabúdanie.

beskyd

tazko povedat, ja neviem prestat mysliet na jedno dievca uz vyse 2 roky a aj ked sa jej snazim nepisat, dlho mi to nevydrzi.. ale neda sa s tym nic robit lebo viem ze si zasluzi niekoho lepsieho ako som ja. ale co poznam ludi, vsetci skor ci neskor zabudnu, na to su si prilis nahraditelni aby sa kvoli niekomu trapili a vlastne im to celkom zavidim, heh

Maoam

katrenka, mas len silne depresie, treba ti liecbu a ked sa trocha postavis na nohy, zacnes odznova

teraz to vsetko vidis tak, ako to vidis, lebo mas SILNE DEPRESIE (skutocne)

katrenka

nie nespavam s nim...ale ked on za mnou stale chodi do tej restauracie robi si este aj na nu naroky,ze sme ju budovali spolu!!!chodi tam kazdy den!!!nie mojim jedinym vykupenim je smrt ja tu uz nechcem byt a nebudem!!!mne uz na nicom nezalezi na nicom....ja chcem zomriet a nic viac!!!je to take tazke pochopit???cely zivot som bola silna a bojovala som sama a vedela som si so vsetkym poradit ale uz nevladzem je koniec!!!3 roky!3 roky placem nespim placem placem nedokazem sa cez to preniest ked ho vidim stastneho ako sa pride do restiky napapkat lebo jeho princezna nevie vari a iba fajci a flaka sa!!!za hentake nieco ma vymenil????ved to je take ponizujuce...ja chcem zomriet ale ako???mam skocit pod vlak to nechcem aby ma naposledy tak videl moj syn....chcem zaspat a viac sa uz nezobudit!!!kde je ten boh?preco toto dovoli?nech necha zit nejakeho choreho cloveka co chce zit!!!!a mna nech si berie!!!!vymenim to!!!!pre mna tu neni miesto a ja tu nebudem!najhorsie je ze vypadam ako sebavedoma podnikatelka blondinka a kazdy sa na mna pozrie a povie co tebe je?co ti chyba?ale to je len maska!!!!vo vnutri som prazdna ja som v ten vecer zomrela to len telo chodi posvete bez duse!!!

Maoam

katrenka, nestalo sa mi toto co tebe, ale zazila som to u dvoch ex, ze si cezo mna postavili mensie imperium a ked ho mali, dovi-dopo, prisla ina :D

vtedy som si odprisahala, ze uz NIKDY VIAC nebudem ziadnemu muzovi pomahat a tahat ho zo sraciek, lebo sa to vsetko otoci proti mne, on sa dostane z toho, bude mu super a v tom momente ta uz nebude potrebovat, hoci si pre neho urobila vsetko

nikdy viac, nikdy, nikdy, nikdy viac uz, tak nech sa tym mojim dvom 'dari', ale ja som ich uz vyciarkla z mojho zivota

katrenka, nie si sama, takychto pripadov je viac, osobne poznam asi styri

ale k tebe - mas urcite depresiu, podla symptomov, ktore opisujes je to viac-menej jasne, zakladny problem je v tom, ze TY sa s nim este stretavas, ze mate kontakt

akokolvek tazke to bude, ale nebudes moct zacat odznova, dokym s nim budes v nejakom kontakte, ci uz osobne, alebo pisomne, spavas s nim este nebodaj???????????? :-O

musis to ukoncit, uz ziadny osobny kontakt, ziadne telefonaty, sms, maily, NIC

jedine tak sa budes moct posunut dalej a zacat SAMA ODZNOVA

ak ti je smutno za majetkom, kasli na to, si schopna a budes sa mat aj sama raz lepsie, uz si to neraz dokazala, dokazes aj teraz - mas dobrych priatelov, podporu rodiny??
okrem antidepresiv potrebujes psychoterapiu - urcite na sedenia chod, aspon rok-dva! ulavi sa ti

musis mu zavriet dvere, koniec, viac ho k sebe nepustit

jedina cesta...

kasli na taku svinu vychcanu, on ma - co chcel

musis sa od neho odstrihnut

katrenka

ahojte,nikdy by som neverila,ze sem budem pisat ale ked ja uz nevladzem.Mala som priatela s kt.som zila 6 rokov ja som bola rozvedena a on sa vratil z...dali sme sa dohromady on sa tiez rozviedol pretze manzelka ho necakala kym sa vrati...zacali sme zit z nicoho,od 0!ja som sice mala dobru pracu a starala som sa sama o syna ale vzdy som si vedela zarobit peniaze aby bolo na dovolenku ana vsetko,bola som sebestacna.Ked som s nim zacala moja rodina mi dala restauraciu aby sme podnikali aby sme sa postavili na nohy,postavili sme sa a zacalo sa nam darit...vsetko bolo krasne za celych 6 rokov sme sa nepohadali a vsetko klapalo a on ma nosil na rukach,ze som mu dala sancu a aky je stastny,ze nasiel zenu kt.nepije,nefajci,pracuje...bolo to fakt ako v rozpravke a aj jeho ludia po tom preslape zacali brat inak,lepsie!zacal podnikat,bol uz niekde inde za co mi bol vdacny.Az jeden vecer prisiel domov a povedal mi,ze ma frajerku 24 rocnu!on ma 40 a ja 38!vdedy sa mi zrutil celucicky svet...nechcel to s nou ukoncit tak som odisla ja!z jeho bytu kt.sme samozrejme zariadili krasne spolu z nasich penazi.on si kupil audi zlato no proste uz zabudol kto bol...samozrejme si ju k sebe nastahoval do bytu kt.som ja cely prerobila zariadila...a ja som isla do podnajmu kde som spavala aj so synom na zemi a jemu to vobec nevadilo!mal mladu krasnu priatelku nic ine ho nezaujimalo.asi po roku mi zacal volat pisat chodit za mnou,ze urobil chybu a miluje ma a da to vsetko do poriadku ale nedal.chodil aj za mnou a sluboval mi a chodil aj za nou...a takto sa to opakuje dodnes stale mi nosi darceky a hovori mi ako ma miluje,ze ja som zena jeho zivota a ze to da do poriadku.ale samozrejme medzicasom sa im narodilo dieta!!!ale on stale chodi a slubuje mi....a ja uz nevladzem,ja mu uz neverim ale ...ja som ho tak strasne milovala a verila mu,ja som totiz clovek kt.si malokoho pusti k telu a jeho som si pustila a on mi dal strasnu ranu pod pas s ktorou sa uz 3 roky nedokazem vyrovnat,stale placem nechcem zit nemam silu uzivam aj antidepresiva ale nepomahaju mi,je mi stale horsie a ked ich vidim tak sa mi chce zomriet lebo za mnou chodi a slubuje ako to da do poriadku a s nou zije.syna som vychovala zabezpecila som mu vzdelanie a aj dobru pracu ale pre mna tu uz neni miesto!ja proste uz nemam preco zit a ani nechcem,nikto to nechape kazdy povie,ze som pekna a takych ako je on mozem mat...ale ja nechcem,ja uz nikomu neverim,uz nikdy nikomu nedovolim aby ma vyuzil a oklmal!chodim do prace zatvorim sa do kancelarie urobim to najnutnejsie objednam tovar ostatne necham na zamestnancov kt.su uzasny a stoja pri mne a ja idem domov a placem az kym nezaspim...toto trva dva roky a ja si nedokazem pomoct.pre mna zivot skoncil...s nikym okrem zamestnancou sa nestretavam,nedokazem to...uz nevladzem chcem zomriet ...a on mi stale pise ze ma miluje...a ja ho musim stretavat a to je asi najhorsie.a ked si predstavim,ze si uzivaju co je moje,pretoze ona tam prisla do toho bytu hola bosa...predavacka z trznice tak mne ide puknut srdce!!!este aj po tych rokoch je to taka bolest,ze to nedokazem zvladnut boli to kazdym dnom viac a viac....poradte mi prosim ako toto trapenie ukoncit...preco tu musim byt ked nechcem,ved ja som si uz ulohu splnila...vychovala som syna a dala som mu co som mohla...ja na tomto svete strasne trpim,ja sem nepatrim a uvedomujem si to stale viac a viac!ja nenavidim falos pretvarku,neveru,klamstvo ale toto vsetko je tu vsade okolo nas....a ja toto nechcem!ja sa tomu neprisposobim,ja chcem zomriet...

Maoam

a este, dolezite je, ze lutost ani sebalutost ti nijako nepomozu, ani tvoja vlastna, ani ta z okolia

musis analyzovat aj vlastne chyby a vlastny diel zodpovednosti na tom celom

nic ti nevycitam, len ta na to upozornujem, lebo toto je velmi dolezite

ty sama si do toho vztahu z nejakeho dovodu isla, hoci si si bola vedoma istych faktov, ano bola si velmi mlada, ale to nie je ospravedlnenie pre vsetko, takze aj tu su odpovede na niektore otazky, proste skus si urobit taku rekapitulaciu a bud sama k sebe uprimna,aj ked to bude tazke a miestami tvrde a tazke pre vlastne ego

ale niet inej cesty

ten vztah ti dal aj vela dobreho, sama vies co, ja to viem, takze ma to aj druhu a dobru stranku

ak mu este chces nieco povedat, mozes mu stale napisat, ci to bude alebo nebude citat, je jeho zodpovednost, ale mozes to urobit

ak sa s tym chces vyrovnat cez pomstu, vies, ako na to a vies, ze by si ho mohla zasiahnut

je to na tebe - ale nieco musis zmenit, lebo sa nepohnes dalej