Moj partner mal v posteli 14 zien

Príspevok v téme: Moj partner mal v posteli 14 zien
kristi12

a mna to nehorazne hneva...stale na to myslim, ako mohol s hociakymi spat len tak, bez lasky, bez citov, na jednu noc, kolko krat sa uz ani neozval tym babam, dokonca spal so svojou vzdialenejsou pribuznou, to bola jeho prva a ja tam teraz mam chodit na navstevy a pozerat sa na to, ako sa objimaju a ona ho niekedy dokonca aj pohladka po tvari, je mi z toho na grc, ze tie baby stale musim stretavat, kazdy minimalne druhy den stretnem jednu z nich, je to tu totiz male mesto.uz som pocula aj take, ze preco sa s nim zahadzujem, ved ten mal vela bab a strasne ma to skrie.vzdy som chcela partnera ktory by mal aspon primerane mne - ja som mala 6 alebo ja neviem, o 2 viac a to mame obaja len 25rokov.inak je fajn, lubime sa, ale nedokazem sa pri nom uvolnit, je dost aj vsimavy co sa tyka inych, proste strasne mi vadi jeho minulost, ze take veci dokazal robit, co s tym?? :(

alenka_maxova

Maoam :D Snad nieeeee :D
Ja len reagujem na par prispevkov, kde sa rozoberalo, ci tu hrame len formu, alebo sme naozaj nemali tolko chlapov v posteli :) Neviem co je na tom tak neuveritelne. Mne sa sice tiez pozastavuje rozum nad tym, ako niekto za par rokov zivota dokaze vystriedat 14 partnerov, ale v konecnom dosledku, kazdy si vybera co chce. Takze asi to tym ludom tak vyhovovalo :)

natusa42

" ja som mala len 6 asi " :D:D .-..jooj ..."pohodička " ,len tak dalej ...myslím,že vy dvaja si nemáte čo vyčítať :)

AdamKrt

Fuj, ked si predstavim zenu, co mala 6 partnerov... Clovek moze este nieco chytit...
------------
:)

A toto iste by mohla povedat aj panna o chlapovi, co mal jednu partnerku :)

AdamKrt

kristi12 - vidis, ale tak ako sa Ty divas na muza, moze sa muz divat tak isto na Teba.

Napr. ja mam 34 rokov a doteraz mam 1 sexualnu partnerku.

A ako sa Ty divas na svojho partnera, tak ked sa pozriem na to, ze mas 25 rokov a 6 partnerov... Si mozes s nim skoro ruky podat :)

xdanielax

a to si sa ho na to pytala? Lebo ak hej, tak nechapem naco.
Ak si s to dozvedela a vadi ti to, tak to nema velku buducnost.

0vecka

ja nechapem ze ona ich mala 6 a on ich 14 urco nemal kazdy chlap si nieco prihodi...tak v tom zasadny rozdiel nevidim ... kym ona stihla jedneho tak on dve...

alenka_maxova

kristi, preboha kde zijes? :D Taketo chalana stretnes! Nie je cely svet vase mesto, alebo dedina, alebo teda odkial si...Nie vsetci su taki, ze maju prefikaju previdelne baby od svojich 12 rokov :D