Stale potenie ruk a noh

AndrejHo

Ahojte, mal som ten istý problém s hyperhidrózou rúk a nôh, ale už je to preč :) Mám zakúpený prístroj Electro Antiperspirant a ak by ste mali záujem, môžte si ho vyskúšať. Píšte na: andrej.ho@centrum.sk

natka196

MAM 13 ROKOV TIES MAM TEN PROBLEM S NADMERNIM POTENIM RUK A NôCH CHCELA BY SOM SA OPYTAT CO MAM S TYM UROBIT PISU SA AJ OPERACIE NECHAPEK AKO MOZE POMOCT OPERACIA JE MI TO TAKE HLUPE KED MAM STALE SPOTENE RUKY A NOHY AJ V SPOLOCNOSTI V SKOLE.... AK BY STE MI MOHLI PORADIT PROSIM PISTE

DAKUJEM

Sooci

Chcem odkazat na skupinu na facebooku: Klinika hrudnikovej chirurgie ruzinov, ludia tam komunikuju ohladne problemu s nadmernym potenim, ak neviete kam sa obratit, je tu vela ludi ktori uz operaciu absolvovali

Bibuška23

Ahojte, ja mám presne ten istý problém, neustále spotené dlane. Momentálne si hľadám prácu, tak si viete predstaviť aké muky prežívam na pohovoroch, som nervózna už len z toho, že mám mokré dlane. Skúsila som už toho dosť, šalviové čaje, dubovú kôru, excipial aj driclor, ten zabral na podpazušie, ale na dlane vôbec. Tak som sa rozhodla podstúpiť sympatektómiu v BA, už som mala urobené predoperačné vyšetrenia a v apríli som mala ísť pod nôž. Bohužial majú akútnych pacientov, tak musím čakať, sú to nervy a každý deň snívam o tom, kedy už konečne príde rad aj na mňa.

Deaa

zákrok sa volá hrudná sympatektómia, robia to v Bratislave a vo Vyšných Hágoch.. určite aj inde ale neviem kde :-D
Driclor to máš roztok, ktorý si nanášaš na pokožku,môže ťa to štípať, nemusí a mne osobne nepomohol na ruky vôbec. Ale ako som písala.. veľa je tu takýchto tém, treba hľadať.. všetko sa opakuje

111111112122

ja o tom zakroku vobec nic neviem. ako sa to vobec vola? nieco by som si o tom nasla na internete. ten driclor pomaha nastalo alebo len pokial ho uzivas?

dakujem