Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dávate peniaze bezdomovcom?

xdanielax

lost - to je pravda. Ale aspon nezobere celu kasicku :D
Idealne je pomoct konkretnemu "pripadu". Ked sa peniaze posielaju na vselijake konta, nikdy si clovek nemoze byt isty. Na druhej strane, odmietam prispievat na alkohol a cigarety (preto nedavam peniaze bezdomovcom)

xdanielax

ja nedavam.
ani nota bene nekupujem - kedysi som kupovala, ale kedze v sucasnosti to je extremne nudny casopis .. nekupujem. Vcera mi ho jeden ponukal, nechcela som. Tak si pytal drobne .. dovi.
Minule som sla z nakupu a vidim bezdomovca co pytal drobne. Sla som mu dat banan a pomaranc..poslal ma do pecka.
kasicky tiez neuznavam - hlavne tie vselijake "onkologicke" tety co stoja vselikde, neverim tomu.
Posielam smsky.

Heatherka

sice nie je to u nas, ale aj tak :D ale ma pekny umysel, na operaciu :)
www.cas.sk

ja sem tam dam, ale minule som nadavala, ze som dala drobne a potom ja sama som nemala :D

Auuu

Keď na nejakého naďabím, takmer vždy mu niečo dám, je mi to akosi ľúto, vidieť niekoho v takom položení. Aj keď si tiež myslím, že si za to môže asi sám, ale necítila by som sa dobre, keby som okolo neho len tak nevšímavo prešla.

Meretseger

Ja osobne síce nie, bo v prasiatku mám len pár eur, ale u nás sa dávajú peniaze keď už na nejaké organizácie, tak jedine Slobode zvierat. Nikam inam! Na ľuďom mi záleží menej než na zvieratách.
Ale čo sa týka kasičiek, dám nejaké erobné na Deň narcisov a raz som dala na Modrú nezábudku, či čo to bolo - pre duševne chorých, však som sama cvok :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dávate peniaze bezdomovcom? - Fórum - ZDRAVIE.sk