Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobrý dermatológ v Bratislave

originalkof

ok, aj tak dakujem, ked ja uz asi aj uvazujem o horonalnej antikoncepcii, mam kamaratky ktorym to velmi pomohlo. Najprv som bola velmi proti tomu, ale cim je to s tou pletou horise tym viac o tom uvazujem...

acidkooo

tak to je horšie, takého bohužiaľ nepoznám. Lebo tí, čo sa im neplatí, sú schopní do teba natrepať samé hormóny. berú ťa ako čislo v čakárni. ale možno ti niekto iný poradí nejakého dobrého štátneho.

acidkooo

Joj, a ešte som si všimla, že si napísala, že máš jazvy. Tak na to by som ti zase odporúčala Mgr. Albertovú, tá pozná nejaké orientálne spôsoby ako sa dá jaziev postupne zbaviť alebo ich nejako zminimalizovať. Bez chirurgie. Ale o čo sa presne jedná, to neviem. Len som počula, že ide o nejaké špeciálne masáže a krémy, ale podrobne to neovládam.

acidkooo

Najlepšia akú poznám je MUDr. Viera Hajdáková, ale je súkromná, tak sa priprav, že všetko sa u nej cáluje. A kontroly každú chvíľu, takže zakaždým platíš. Ona má každú štvrťhodinu ďalšieho pacienta. Ale ako odborníčka je fakt dobrá. A je taká normálna, nič zo seba nerobí. Pracuje v zdravotnom stredisku v Devínskej Novej Vsi.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobrý dermatológ v Bratislave - Fórum - ZDRAVIE.sk