Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

V zivotopise som vynechala cenne pracovne skusenosti

anamarie

Dakujem za rady.
Tajomna- ano, myslim tym jedno cele zamestnanie. Je podobne tomu, o ktore sa uchadzam teraz.
Ovecka-nechcem sa zamotat do klamstiev, je velmi lahke zistit, ci firma existuje alebo nie... Urcite sa nikomu nezdoverim, ze to "neklapalo", to sa tak nerobi.
sad2- to by ma ani nenapadlo hovorit v zlom o sefovi, som v pohovoroch uz dost zbehla. Rozhodla som sa spomenut tu predoslu skusenost s tym, ze som ju neuviedla na zivotopis kvoli tomu, ze som tam robila len 6 mesiacov, lebo potom som sa odstahovala. Tieto fakty su pravdive. Skoda, ze som to tam nedala, ale aspon to spomeniem, mala by som navrch pred ostatnymi uchadzacmi.

sad2

podla mna si tu pracovnu skusenost mala uviest, ale ked uz budes o nej hovorit, tak netreba kydat o byvalom zamestnavatelovi..

0vecka

a preco si ju neuviedla??? mala si to normalne napisat a ak si udavala referencie tak vynechat a ked sa na to budu pytat tak si mozes nieco vymysliet napr ze firma uz neexistuje alebo ze zaniklo oddelenie kde si pracovala alebo ze sef uz zomrel alebo tam uz nepracuje... alebo ak sa dostanes na pohovor priamo so sefom, nie s personalistom a bude ti pripadat ako pohodak tak mu normalne mozes povedat ze to nejako neklapalo a ze si sa ho neodvazila udat ako referenciu

Tajomna

Pracovnou skusenostou myslis cele jedno zamestnanie, ktore si neuviedla v CV? Preco si to nespomenula a teraz to spomenut chces?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

V zivotopise som vynechala cenne pracovne skusenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk