Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa zbaviť strií?

Anusa

To mumio aj mne pomohlo, aj ked je to dost husty krem, ale treba ho spravne natierat, to znamena s troskou vody dobre rozotriet aby sa vstrebal do pokozky,

mikynka

Ja teda tento problém naštastie sama nemám, ale spolubývajúca to mala na stehnách tiež a viem, že jej veľmi pomohol až tento krém www.notino.sk

elasti-q

Mne strie skoro uplne zmizli ked som sa natierala elastiqom exclusiv - lieky24.sk mi ich tak stiahol zjemnil rozotrel neviem ako to nazvat ale oni skoro uplne zmizli :)

didka206

podľa mňa treba hlavne krémovať a krémovať... ja som skúšala bioil.. nezmizli úplne ale aspoň vybledli a nie sú také červené ... skús pozrieť cez toto ... nájdeš aj zľavu -odkaz odstránený-

denissa84

Osobne si myslím, že dosť pomáha aj cvičenie proti striam a hlavne to krémovanie potom, to je samozrejmosť:-)

gastanko458

urcite treba striam predchadzat - kremovat sa kremami proti striam, aby bola pokozka pruzna - bepanthen krem je na to ako stvoreny, hydratuje krasne - pokozka nie je napnuta a nesvrbi ani brucho.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa zbaviť strií? - Fórum - ZDRAVIE.sk