Google prekladač

rozaa

To je snád vtip, ved v právnom dokumente ak je napr. čiarka na inom mieste ako má byť tak už má obsah úplne iný zmysel ako sa myslelo, trebárs aj úplne opačný. Predpokladám síce že pri tomto odstúpení od zmluvy ide o banálnu vec, ale aj tak by tvoje odstúpenie nemuselo mať ten správny účinok ak by si to dala preložiť počítaču.

DzanaFX

Nooo na takú vec by som ho isto nepoužila, ja denne s ním pracujem a často sa smejem...idem z anj do sj a radšej si niekedy domyslím :-D

DzanaFX

Nooo na takú vec by som ho isto nepoužila, ja denne s ním pracujem a často sa smejem...idem z anj do sj a radšej si niekedy domyslím :-D

wreck

dobry je, coby nebol. akurat vcera som daval prekladat capo di tutti capi a napisalo to chief of all chiefs. :)) aj vyslovnost dobra. nepoznam nic lepsie a univerzalnejsie.

lost

nie je dobry ani na 1 slovny preklad, kedze dolezite (narocnejsie) slova mu chybaju a tie ktore su tam su prelozene uplne na figu.. a to vdaka retardom teenagerom co to sabotuju.. mal by ich niekto prefackat :) Internet im zakazat a cenzurovat :)