Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kde si dat urobit gelove nechty -BA?

Príspevok v téme: kde si dat urobit gelove nechty -BA?
veronero

Ahojte,

chcela by som poradit dobry salon, kde si mozem dat urobit gelove nechty.

Mam velmi zle skusenosti s jednym studiom, kde gel bol iba ako par vrstiev laku na nechty a po dvoch dnoch sa zosupal.
Dalej mam skusenost s jednou pani ktora chodi k ludom domov a tie nechty boli pevne, neodlupovali sa a vydrzali aj mesiac. Kedze nemam prilezitost ju pozvat do bytu, kedze nebyvam sama a nechcem rusit okolie, vedeli by ste mi poradit dobre studio v BA?

Najlepsie Petrzalka/Ruzinov.

Ako dlho vam vydrzia gelove nechty na rukach?

Dakujem velmi pekne!

Laurina22

V Apolle aj na Obchodnej sice urobia pekne nechty,avsak znicia ti tvoje nechty kompletne

Ich materialy su nesetrne,takisto ako aj ich zaobchadzanie

Poznam zeny,ktorym sa z nich pozapalovali nechtove lozka,dokonca k mojej manikerke prisla raz kocka,ktorej nechty robili v Apolle a ked jej ich museli dat dole tak jej ich strhli aj s jej vlastnym nechtom

Cize k japonkam ci co su to nikdy...

Ja si davam robit akryl alebo gel,mne to ona strieda a nestazujem sa

veronero

Dakujem dievcata.

Mate skusenosti aj s japonskou manikurou aku robia napr. na Obchodnej alebo v Apollo Business Centre?
Aky je rozdiel medzi normalnymi gelovymi a japonskymi? Vzdy ked idem okolo tak to tam dost smrdi :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.