Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Znova problém so vzťahom.

Príspevok v téme: Znova problém so vzťahom.
biela mačka

Zdravím,potrebujem prosím konkrétnu radu bez kritiky. Stretla som sa s jedným 7x zatiaľ,na ďalšom stretku sa dohodujeme spoločne, čiženie som ja iba iniciatorkou a nenaháňam ho. Pri každej rozlúčke sme si dali pusu, ale ešte sme sa napríklad ani len nedržali za ruku. Ja toprvánechcem urobiť ato, že mi chýba sex,otom nechcemmu hovoriť, lebo som sapoučila z nedávnych odmietnutí. Alečo ak aj on e nesmelý? Potom kto začne?Ja sa totižbojím, žekeď dám najavo väčší záujem, tak takisto mi zdrhne, ako tí predtým.

nefinka

a ty na čo furt otravuješ svojho ex-manžela?? to, že ťa nechcel automaticky znamená, že je gay??:D:D panebože, ty to fakt nemáš v hlave v poriadku:))

AdamKrt

biela mačka Dnes 09:35 - ze Ty si zas nejakemu povedala, ze mas zaujem o sex po velmi kratkej dobe a on Ta poslal k vode ?

Zenska, si uvedom, ze ak to chlap mysli vazne, tak sice chce sex s partnerkou, ale ta, ktora mu to ponukne prilis skoro, bude v jeho ociach lahka zena a takou si sa pre neho stala aj Ty.

Kolko krat Ti to tu bolo uz povedane. Ty to asi vobec necitas, len tu potrebujes vypustit paru, zanadavat si a robis stale TIE ISTE CHYBY.

biela mačka

tak tomu ex dementovi som poslala poslednú sms aj som napísala, že mám podozrenie, že je gay..a ešte jedna vec - iné páry sú kamaráti aj po rozchode, lebo tam je muž normálny (aj takí existujú)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Znova problém so vzťahom. - Fórum - ZDRAVIE.sk