Znova problém so vzťahom.

Príspevok v téme: Znova problém so vzťahom.
biela mačka

Zdravím,potrebujem prosím konkrétnu radu bez kritiky. Stretla som sa s jedným 7x zatiaľ,na ďalšom stretku sa dohodujeme spoločne, čiženie som ja iba iniciatorkou a nenaháňam ho. Pri každej rozlúčke sme si dali pusu, ale ešte sme sa napríklad ani len nedržali za ruku. Ja toprvánechcem urobiť ato, že mi chýba sex,otom nechcemmu hovoriť, lebo som sapoučila z nedávnych odmietnutí. Alečo ak aj on e nesmelý? Potom kto začne?Ja sa totižbojím, žekeď dám najavo väčší záujem, tak takisto mi zdrhne, ako tí predtým.

anjelik

Ja osobne teda neviem, či by som do postele chcela bojazlivého chlapa...:o)
A neviem ti poradiť, mne sa nikdy nestalo, že by sa muž zľakol, keď som mu navrhla sex...asi lovíš v nesprávnych vodách..:o))
Ale vážne...nemáš sa kam ponáhľať,,,nevieš myslieť za druhých...to by si musela priateľa lepšie spoznať, aby si vedela ako zareaguje...takto iba stále hádaš a rozmýšľaš, čo by bolo, keby bolo... Tak sa na chvíľku ukľudni a nechaj veciam voľný priebeh...Ak budeš moc špekulovať, tak to zase domrvíš...

biela mačka

Lenže čo ak ja niečo naznačím a on sa zľakne? Totiž mne sa to tak už viackrát stalo. Či radšej by som nemala počkať, kým ten záujem naznačí on.A tiež sa nebudem k nemu pozývať a zase tiež neviem, kedy ho mám pozvať ja a je to o to horšie, že bývam s rodičmi. :-(

anjelik

Či si prajeme, to aj dostaneme. Ak si sa ty raz pre vždy rozhodla, že si lásku nezaslúžiš, tak si ju nezaslúžiš. Aj keby si stretla princa na bielom koni, aj tak budeš iba pochybovať a vymýšľať, či ten kôň nemal byť náhodou čierny. :o)
Ak chceš byť šťastná a milovaná, tak buď šťastná a miluj, zbav sa raz pre vždy minulosti a začni úplne inak. Ako sebavedomá dievčina, ktorá vie, čo chceš. A ak je to aj sex, nuž tak sa usmej, žmurkni a povedz...ja viem, že by som mala čakať , ale ty si taký úžasný, že čakať neviem..:o) V najhoršom prípade omdlie, v tom najlepšom si ťapnete. Škoda ti je riešiť už dávno doriešené. Nenechaj minulosti zničiť ti prítomnosť. :o)

biela mačka

On je ku mne dobrý, zdvorilý, vyzerá, že ma má rád, ale ja som bojím bližšieho vzťahu po takmer deviatich rokoch s tým ... a niekoľkých ďalších odmietnutiach a ako keby som bola bez citov. Skratka, stratila som doveru k vsetkym muzom a neverím, ze si zaslúzim, aby ma nejaký ešte mal rád.

biela mačka

Dobre teda, zase meliem..ako mám dať najavo, že by som rada niečo viac okrem občasného dotyku rúk a bozkávania sa. Alebo mám čakať na neho? Inak ja mám aj blok, že nerada ukazujem svoje city, keď ma niekto vidí a bozkávať sa na verejnosti pre mna neprichádza do úvahy. Mám mu to povedať? Aby si o mne niečo nemyslel zlé.

Leela333

A čo mu vlastne chceš povedať o bývalom? :-D Tváriš sa, akoby si bola týraná žena :-DD

Fakt som ti chcela pomôcť, ale ty len dokola melieš to isté, nedáš si povedať a rozumné rady nepočúvaš. Tak čo potom od nás chceš počuť?

biela mačka

vlastne svedomie mi nedovolilo byť mu neverná...a tisícikrát opakujem..sex mi chýbal omnoho menej ako to, že sa mnou ani nekomunikoval...

biela mačka

Mohla aj nemohla, bála som sa odísť. A neviem, čo mi furt vyčítate. Iná žena, ktorej by sa partner nevenoval, by si našla milenca. Ja som neverná nebola. Nevravím, že som na to nemyslela. Len žiaľ som žiaľ tak blbá, že parohy robiť nedokážem.Teraz sa mi črtá niečo nové, ale mám strach ísť do vzťahu, tak neviem, či ako kedy a ako povedať o bývalom.

nefinka

máš občiansky preukaz, takisto si svojprávna, nepútali ťa k nemu deti, ani ste spolu nebývali, takže to, že tu na jednej strane furt na neho nadávaš a zo seba robíš "trpiteľku", čo ho musela znášať je mi celkom vtipné za týchto okolností. Mohlaa si odísť od neho, to, že si ostala preto, lebo sa ti rozplakal tak ako nehnevaj sa na mňa, to je potom tvoj problém a samej sebe nadávaj, aký si mala život keď si bola s ním..odísť si mohla kedykoľvek