Nova manzelska postel

gimbaska

mna by zaujimalo, ci ma niekto z vas skusenosti aj s kozenou postelou? velmi sa mi paci jedna, ale teda nie som si nou uplne ista, nakolko neviem, co taky material obnasa, co sa pouzivania a starostlivosti tyka.

zdencha598

no jasne, len keby to tak bolo vsade:) v kazdom obchode veru nevidis takto kontinentalne postele, ze sa predavaju rovno uz aj s matracom, co je skoda podla mna. je to velka pomoc istotne. potom nemusis veru zhanat a bat sa, ci vobec nieco najdes s tym danym pozadovanym rozmerom tvojej postele.

Van-ness

1mini2 No za mna jednoznacne lepsie ked si to vies naraz vybavit v jednom obchode, mas to bez starosti a nie este niekde inde potom zhanat:-)

1mini2

Tak potom teda super, vsak spanok je zaklad jednoznacne:) A co sa tyka matraca, to uz ste mali vyriesene tak, ze bol uz aj rovno kupeny s tou postelou alebo ste ho kupovali zvlast inde?

krajcika

ano, jasne, je calunena:) akoze rozmyslali sme aj nad kozenou, ale nakoniec sme sa rozhodli pre tuto aj kvoli farbe:) ked som ju zbadala, tak nebolo o com. no a spi sa nam skvelo, konecne sa teda aj realne vyspim :D

Van-ness

Ta je velmi pekna. Teraz je tych druhov, modelov, typov a dizajnov neskutocne vela, ze clovek ma ozaj problem si vybrat. Ale mne napriklad dost pomoze, ked takto niekto pomoze, ze sa podeli so skusenostou, pripadne niekde hodi foto. To je za mna dost velka pomoc, ked sa clovek nevie dlho rozhodnut:)

krajcika

Van-ness ano, jasne, vsetko prebehlo v poriadku. rozhodli sme sa pre tuto, prikladam foto. odjakziva som tak akosi tuzila po tyrkysovej posteli, takze som si to konecne splnila:)

krajcika

ano, my sme takisto takto uvazovali. ale poviem ti pravdu, dlho sme hladali taku, ktora by nas oslovila. nakoniec sme kupili od Nasedaciek presne podla nasich predstav:) a teda som rada, lebo sa konecne dobre vyspim :D spanok bol u mna predtym katastrofalny. celkovo si myslim, ze je vyber postele fakt dolezity, kedze spime jednu tretinu dna:)