Pomôže mi niekto s prekladom?

Príspevok v téme: Pomôže mi niekto s prekladom?
dada

Ahoj, nenašla by sa tady dobrá duša,ktorá by mi veľmi pomohla s prekladom pár viet ohľadne odstúpenia od zmluvy do angličtiny? Ja nepoznám nikoho a súrne to potrebujem. Naletela som podvodníkom a zajtra je posledný deň, kedy môžem odstúpiť od zmluvy,o ktorej som ani nevedela, že som telefonicky uzavrela. A musím to poslať do Holandska. Vďaka.

sobol

Taktiez som dosta poukazku na zaplatenie 9,95eur za nico conemam.Zasielku som neprvzal,takze nic platit podvodnikom nebudem,aj ked hrozia vymahanim.

Fugasko

Ahojte,

mna tiez prehovorili, ze aku super vec maju, ze vsak nic za to nedam, ked mi to poslu. Potom som proste zasielku neprevzal a bral som to za vybavene. Ale hodili mi ziletky do schranky, kde chceli zaplatit postovne. Avsak som im to poslal spat v neposkodenom povodnom obale s odstupenim od zmluvy, aj ked ziadna nebola. Na call centre mi povedali, ze je vsetko vybavene. Avsak, zas mi prisla faktura, uz teraz na 16,95EUR, aj ked nic nemam, nic som si neobjednal zavazne, kedze prvy tovar som si neprevzal z posty.
Uz druhy krat ma na...li a opat im idem napisat liebesbrief. Uz nikdy ma nenahovoria na nic, len starosti s tym clovek ma a ako citam, tak je to aj pekny schmeid... ach

0vecka

mne sa to stalo tiez... akonahle nieco zapltis aj to postovne (u mna to boli 2EURa) tak je to to iste kao kebyze podpises zmluvu... som bol s tym u pravnika...

petr83

i mne dosla ponuka z tejto firmy na holiaci strojcek,ziadna zmluva nebola urobena tak naco budem platit.ked poslu upomienku budem to riesit pravnou cestou.

AXIŇA

Tiež som jedna z podvedených zákazníkov Good Shave.Nanútený balíček som prevzala,zaplatila 4,95
a po vzhliadnutí tovaru telefonicky žiadala stornovať ďalšie zásielky a o vymazanie z databázy.
Po troch mesiacoch mi prišla upomienka na zaplatenie 16,95€ - neviem začo lebo som nič neobdržala.
Dnes som volala na zákaznícky servis č.t.02 20 812 590 kde sa mi ozvala milá pani ,česky hovoriaca a žiadala som vysvetlenie.
Presne vedela dátum kedy som telefon. prvý krát stornovala.
Veľmi sa omlúvala,že im spadol PC systém a takouto formou - zasielaním upomienok si overujú kto je ochotný platiť za NIČ !!!
Okrem omlúvenia ,mi doporučila došlú upomienku roztrhať a pokladať to za vybavené !!!
Všetkým podobne podvedeným držím palce,NEPLAŤTE,volajte,stornujte,nevzdávajte sa.
AXIŇA

Navinote

Vidím, že nie som prvý, kto narazil a naletel na „obchodnú aktivitu“ tzv. firmy Westerfield Int. AG, Praha.
Táto firma telefonicky ponúka holiaci strojček menom GodShave. Má na to osoby, ktoré v telefóne urputne prehovárajú svoju nadejnú obeť, že sa jedná o kvalitný švajčiarsky výrobok.
Čí výrobok to však je, tak to je nezodpovedaná otázka. Každopádne ale, je to nekvalitný resp. nepoužiteľný šmejd, u ktorého sa nedá ani nasadiť čepelka.
Vo „Všeobecných obchodných podmienkach “ uvádzajú ako predávajúceho švajčiarsku firmu Westerfield International, Schefelstrasse 1, 9000 St. Gallen. Tá síce existuje, ale nevyrába holiace strojky.
Takže, nenechajte sa ukecať (ako ja), lebo to, že Vás ukecali, nazývajú objednávkou….. A v prípade, že to nechcete – keď to vidíte – požadujú zaplatiť poštovné 4,95 EUR, s tým, že sa vyhrážajú právnymi krokmi, vymáhaním…. skrátka hrúza.

Duda22

Ahojte, dnes o 10.45 som kontaktovala
predmetnú "žiletkovú firmu" zákazníckemu servisu som odkázala že im dám 10 eur ked mi predvedú ako mám sprevádzkovať ich zázračný strojček - jednoducho žiletka na držiaku nedrží a ani nemôže lebo je užšia ako držiak a nezabudla som pripomenúť, že mi nerobí problém dať prešetriť celé ich konanie do nemenovanej TV. Asi to zabralo, lebo som dostala príslub, že nemusím nič platiť. No uvidíme...

rdk

Urcite to treba brat s rezervou, tovar mam ale "ja som nic nedostal" lebo som nic nepodpisal. Ich to prejde ked im clovek 5x nic nezaplati mozu volat aj na lamparen, proste MNE NIC NEPRISLO.
Problem mam ze uz 2x prislo 10ks ziletiek ale ten strojcek este nie, sa asi kdesi stratil takze su mi na 2 veci. ALe nic nejdem platit ani posielat ak chcu nech si to pridu zobrat ak sa im to oplati.

ambrozia

Žiži, len sa divím, že vám to nehodili do schránky. Vtom prípade by ste mali právo do 7 dní odstúpiť bez udania dôvodu od zmluvy. Samozrejme tovar by ste im museli poslať späť v pôvodnom nepoškodenom a nepoužitom stave.

mate59

ak neprevezmeš zásielku, pošta ju vráti spať, nič sa nedeje,k ničomu nie ste zaviazaní, k žiadnej zmluve.