Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dready

Rasta Creations

Dready a pseudodready na Slovensku. Výroba a opravy dredů a pseudodredů v Bratislave. Pokračujte prosím pro více info na moje stránky www.rastacreations.cz Zabývám i prodlužováním dreadů, zahuštením dreadů a jejich opravami. www.facebook.com

piporiska

Ahojte! www.vlasysnu.cz - robim pseudo dready, rasta copanky, francuzske copanky (corn rows), open rasta copanky.. Bratislava a okolie . Ak mate zaujem piste :)

bender

ahoj wewerka. tiez by som si chcela dat pseudo dready ale tiez by som potrebovala vediet tvoju adresu nech sa poinformujem. toz tutola je: lenka.tazarova@gmail.com. tak mi prosim odpis nech som v obraze. dakujem pekne.

prik

wewerka..napisala si,ze mame pisat na mail ale nevidim tvoju mailovu adresu..tiez by som si chcela dat predlzit dredy,ale neviem kde na slovensku to robia a v prahe to nieje najlacnejsie..napisala by si mi do mailu co su podla teba studenske ceny..inak citala som knihu wewerka..dobra kniha to bola..moja mialova adresa je hip-hopka15@azet.sk ak by sa dalo mohla by si mi odpisat co najskor??diky.papa

alzbee

jxd: moj kamos ani dredy nemal, iba uplne huste dlhe kucerave vlasy a ked bol na pohovore, tak mu povedali, ze by sa musel dat ostrihat...ten prvy dojem robi strasne vela a mnohi ludia to hned tak beru, ze dredaci/cky su nejaki fetaci a neviem co:( ale zialbohu, tak to v dnesnej dobe chodi a pritom na to ani nemaju pravo, ze kvoli vlasom odmietnut cloveka...

jxd

mna by zaujimalo, v akom veku asi ste ti co mate dredy. budem totiz koncit skolu a strasne by som ich chcela, len neviem ako je to na slovensku vnimane, ci to nebude nahodou znizovat moju uspesnost na pohovoroch. (nemyslim teda nejaky obor servirka)

Worm69

Dobry den, mala by som informacny zaujem, ci by ste mi mohli z bali­ku kanekalonu upliest dready a potom mi ich aj napojit na hlavu.
Nejako sa nepodarila dohoda s jednou holkou a ak mi pri­de kanekalon a ona uz bude nastalo odcestovana, vazne neviem co s ni­m budem robit...
Potom by som vysvetlila ako a co...
Dalo by sa potom teda niekedy okolo zaciatku septembra takto dohodnut?
A aka by bola za to asi cena? Upletenie dreadov a napojenie na hlavov z kanekalonu co prinesiem teda... :)
Dakujem... :)
Ozvite sa mi na mail, diky, diky!!!!

soni

POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOC
KTO ROBI PSEUDO DREDY NA SLOWENSKU?????
PROSIM ODPISTE MI NA E-MAIL! SURNE.SERIOZNE!
DAKUJEM

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dready - Fórum - ZDRAVIE.sk