zjedla som cibulu toxicku

RNG

"100 krat opakovana loz sa stava pravdou" je Musoliniho prislovie. Ja som nikde nevidel potvrdene vyskumom, ze by sa cibula oxidaciou(po rozkrojeni) stavala toxickou, V USA dokonca predavaju susenu cibulu, vlastne cibulovy prasok, a keby bol toxicky, asi by sa nedostal na trh, vsakze. O to by sa nasa FDA, nas "velky strazny pes" postarala.

Cibula a cesnak, tj ich zlozka alicin su toxicke pre psov a macky. Na to je literatury habadej. A to bez ohladu, co je cibula rozkrojena, den stara alebo hoci uplne cerstva.

ketums

to nie su keci uz 3dni mi je zle co som zjedol salat s cibulov a stale ma boli hlava napriek infuzii a injekcii a 2clovek ktoremu som to dal nechtiac zjest mi povedal to iste len v slabšej forme akpo ja to mal tiez dozvedel som sa o 3dni neskor ked sme sa znovu stretli

- mira

Jemizle, tvoj problém vôbec nemusí súvisieť s bakteriálnou nákazou, i keď osídlenie tvojho čreva asi nie je moc priaznivé. Cibuľa v surovom stave obsahuje veĺa silíc a aromatických látok, ktoré majú silne expanzívnu energiu. Spôsobujú uvoľnenie a "roztiahnutie" tkanív čreva. Črevo, uvoľnené v predchádzajúcom období reaguje na ďalšie uvoľňovanie prudkým stiahnutím, čo človek vníma ako bolesť. Takéto ochabnuté črevá majú ľudia, ktorí sú oslabení z predchádzajúceho života, hlavne mlekom a m.v., cukrom tropickým ovocím, chémiou v liekoch a v potravinách v detstve, príp niečím horším ako alkohol, káva a pod.

Ak chceš svoj stav zlepšiť, vyhýbaj sa uvedeným potravinám a zaraď na posilnenie hlavne ryžu natural a varenú zeleninu, s dôrazom na koreňovú, ktorá črevá posilňuje.

RNG

Spustac je termin, ktory lekari pouzivaju na tzv autoimunne choroby, tj podla nich, kedze nevedia najst priciny, je to telesna vada, geneticka, ktora sa prejavi za urcitych "spustajucich" okolnosti.
Nuz dnes je uz plno lekarov, co na to "nabozenstvo" neveri a su si isti, ze su za tym rozne zamorenia a mikroby, ktore este zatial s urcitostou nepoznaju. A aj to nie je uz pravda, lebo za mnohymi tzv autoimunnymi uz nasli rozne priciny a ich adresovanim uz aj nejakych ludi z tych "autoimunnych" vyliecili.
Co sa tyka cibule, casto je nositelom roznych potravinovych nakaz, lebo sa dava do salatov casto surova a jej struktura, kedze sa sklada z vrstiev, kde sa zvonka moze kapilaritou dostat hromada mikrobov je dnes castym zdrojom escherichie, salmonel a inych potravinovych nakaz.
A to hlavne prirodnymi hnojivami hnojenych Bio a organickych produktov.
Kto sa tomu chce vyhnut, musi cibulu rozobrat po jej lupenoch a tak umyt, alebo ju pouzivat len varenu.

RNG

A naviac mi blbne znova pocitac, omluvam sa a radsej sa vzdialim. Aj tak mam privela prace...
Len pre zaujimavost, na trhu je plno produktov s vysokymi obsahmi alicinu, upraveneho do menej drazdivych foriem

RNG

Z detstva sa pamatam, ako mi mama pri prech;adnuti varila slaky cibulovy caj. Dodnes nam z neho hrozu, tak bol osklivy. Ale pomahal, lebo obsahoval rozne saponiny(cistiace) quercitin(protizapalovy) a
antimikrobialne alium a alyl sulfid.
Nuz ale dnes, mozno dostat ovela vacsie davky quercitinu, curcuminu, bosvelinu v celkom malych, lahko prehltnutelnych kapsuliach, a je na trhu plno ovela silnejsich antimikrobialnych, ako alium, napr oleuropein/extrakt z olivovych listov, citricidal/ patentovany aktivovany extrakt z jadierok grapefruitu, carvacrol/ z oleja z divikeho oregana, collostrum/zdroj vyzivy pre tazko poskodeny traviaci trakt zaroven velmi silny zdroj imunoglobulinov atd.
Mnoho z tychto doplnkov vyslo z ludovych medicin, boli zdokonalene lekarmi a mikrobiologami a ekvivalenty liecivosti liekov, ale bez skodlivych postrannych ucinkov chemie. Samozrejme organizovana medicina ich oficialne za lieky neuznava, dokonca proti nim bojuje, ako sa len da.
Ale pravda sa neda naveky zastierat.

Inac z prirodnych cibulovin je najcennejsi divoky(medvedi) cesnak. Osobne som mal medzi predkami viacero bylinkarov, sestra mojej starej mamy z otcovej strany to zdedila po svoje matke, dalej sa mi to nepodarilo vusledovat. Takze som silne nakloneny na stranu bylinkarov, ale v modernejsej forme standardizovanych vytazkov, kde su urcene presne obsahy ucinnych latok.

bingham

No pravdou je ze ta cibula po 24 hodinach nechuti moc dobre...

opica...tak to ze jes rozkrojenu cibulu po dvoch tyzdnoch je tak trosku ojebik :))

jankaaaaaaaaa

watermelon: never ze cibula vytiahla bakterie ci co z tela a preto klesla teplota! preboha sa spamataj! ved to nieje nijako realne.
ked mal naposledy dva tyzdne teplotu tvoj syn, preco si mu nedala cibulu? ci dala a nezabrala? to asi skor..