Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žlté fľaky na nechtoch (na ruke)

Príspevok v téme: Žlté fľaky na nechtoch (na ruke)
Honolulu74

Ahojte.Už asi 4 mesiace mám žlté nechty a čím ďalej tým je to horšie a strašne sa mi lámu a štiepia. Vyčítala som na internete že môže ísť o plesňové ochorenie. Ja mám však podozrenie že to môže byť aj mojím častým lakovaním, lakujem si ich pravidelne.
Plesňové ochorenie momentálne mám na koži vo vlasoch, no nedarí sa mi zbaviť toho ochorenia, aj napriek tomu, že používam drahé šampóny z lekárne na to určené.
Môže to s tým súviesieť? prosím ak poznáte niečo čím by som si tie fľaky nechtoch nejak vyliečila napíšte mi. Ja už neviem čo mám vyskúšať. A nenalakované ich mať veľmi nechcem lebo to vyerá príšerne, vyzerám ako tuhá fajčiarka. Pritom nefajčím.

Emergency123

Chcela by som poradiť už asi 5 dni mám medzi palcom a ukazovákom v tej jamke žlto-hnedú škvrnu. Neviete čo to je ?

Honolulu74

tak za ňou skúsim zájsť znovu, snáď si nepomyslí že mi šibe, lebo len nedávno som bola u nej s pokožkou hlavy.
A niečo domáce na odstránenie tých fľakovh neexistuje?hocičo prosím

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Žlté fľaky na nechtoch (na ruke) - Fórum - ZDRAVIE.sk