Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co na oci?

galinaa

rybička, mrkvička, zelená zelenina alebo jednoducho vitamíny ocutein čo obsahujú všetko dôležité v sebe

kinder4

Počula som o očnej gymnastike, sem tam to skúšam to nie je zlé, mne však viac prospievajú vitamíny užívať raz za čas hlavne teda v lete :) Užívam ocutein ginkgo na zregenerovanie, od malička totiž mávam zápaly spojiviek a nosím okuliare.

hanka9

1)V jeseni nazbieraj resp. kup si cucoriedky dajme tomu 3-5kg, daj do mrazaku do dobrej krabice a uzivaj denne za pol hrste napr. v jogurte.
2) Cvic s ocami kazdy den 1-5 minut (krut nimi zprava dolava, potom zas opacne, zdola hore a opacne atd.
3) Nazbieraj si bylinu očianku rostkovovu, zrob odvar, preced cez huste platno,najlepsie filter a teplym si vymyvaj oci, davaj obklady

zapar z ocianky rostkovovej zaroven pit aj vnutorne ( tento zaroven znizuje aj krvny tlak).

ocutein2

jednoznačne ocutein vitamíny, aj mne aj mojej mame pomohli pri problémoch s očami (bolesť očí, tlak, suché oči...)

kikiis2

hana.j ked chces robit reklamu vyrobkom aspon si men ip adresy nech nie si taka napadna... pozriem 3 prispevky a 3 rovnake adresy len ine mena...

Lenocka1982

Ja užívam Ocutein Ginkgo ako vitamíny na oči, mám prácu za počítačom takže často ich mávam opuchnuté a suché a hento som našla na nete ako nejaká kvázy výživa na posilnenie očí aj na problémy, aké mám ja.

zoltan270792

Zdravím RNG ja mam taky problém z jedním okom ,ze tam mám zlaty stafilococus. A furt mám krvavé oko scim by som mohol liecit lekar mi uz vypisoval kade jaké anitibiotiká ale nepomohli a po pól roku mi lekar vravel ze mi to ostane tak .dakujem

eriiic

Dobry den RNG. Chcel by som Vas poprosit ci by ste mi nevedeli poradit ohladne carotenoidov presnejsie zeaxatin lutein a astaxatin. Beriem ich kvoli ociam pretoze su nepostradatelne pre spravnu funkciu zraku. Nakolko som ale stravil hodiny ci mozno dni na internete nasiel som vela informacii a hlavne studii po celom svete ktore poukazuju na carotenoidy ze vyvolavaju zvysene riziko rakoviny pluc u ludi ktory fajcia alebo fajcili za poslednych 20 rokov a u ludi ktory su v blizkosti azbestom. Co mi ale nieje jasne je ze lutein a zeaxatin su takisto carotenoidy ako astaxatin ale o astaxatine ziadne rizikove studie neboli najdene. Preto sa chcem opytat Vas co si o tom myslite.Dakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co na oci? - Fórum - ZDRAVIE.sk