Problem s chalanom

Príspevok v téme: Problem s chalanom
Miley13

Ahojte hmm mam taky problem s mojim chalanom, pisem sem lebo kamosky su jebnute a si len srandu z toho robia, a maloktora mala vobec chalana. Ja mam 13 r. a on ma teraz cerstvych 18. Chodime uz od Vianoc spolu a vzdy ked sa objimame alebo bozkavame tak velmi citim jeho penis priam ma tlaci a mne je to hrozne blbe :-((( On uz asi bude chcet coskoro mat sex ale ja este nechcem vobec a neviem co mu mam povedat... minule som sa ho tak nenapadne opytala na to no a on ze ho velmi vzrusujem a ked som mu povedala ze este sa necitim pripravena tak on ze nevadi ze su aj ine sposoby... nepovedala som mu na to nic ale doma som potom plakala lebo asi tym myslel ze by som mu ho vyfajcila alebo co a ja nechcem ani to :-((( Ale chalan v jeho veku to uz asi velmi potrebuje ze? Ked niekedy sa o tom nasi drbnuti spoluziaci uz bavia a to su oproti nemu este mali debili. Co mam robit? Ja ho nechcem stratit :-((( Je to normalne ze sa baba proste strasne boji toho prvy krat mam sa len prekonat? Ale ked si na to pomyslim je mi az zle, niesom daka frigidna? :-(((

sweater*

miley13, podla mna si sa zachovala tak dobre, az mi to bere dych, co pozorujem tych vyrastkov mladej generacie, nic by som necakal... fakt klobuk dole

micc

Miley13: nie je ten pravy pre teba. Si este mlada, hlavu hore! Urcite tvoj vyvoleny - ktoreho mas napisaneho vo hviezdach - este len pride. Fakt mi to pride pedofilne. On vie, aky mas vek - ze si este pod zakonom - a chce od teba veci, ktore su zakonom zakazane. Dokonca ta aj vydiera. Uzivaj si mladost. Takto by si len zbytocne prisla o caro sexu. Vobec by si si to neuzila, pretoze psychicky este nie si natolko vyspela. Kazdopadne si z tvojich par postov myslim, ze rozumna urcite si. ;)
Drzim palce, nech najdes toho praveho.

Miley13

Rozisli sme sa :-((( Som mu to povedala, ze nemoze odomna cakat zatial nic, zacal ma presviecat a potom hovoril ze ho nemam rada ked ho nechcem potesit a urobit mu dobre a ze som sebecka :-((( Ale ja ho lubim! On mi neveril, ze mu to mam dokazat ked ho lubim a zacal vyjednavat ze zatial len rukami. Ale ked som mu povedala ze ani to tak sa dost nahneval a skoncilo to hadanim a nadavanim a odisiel :-((( Pise teraz smsky a stale mi vola ale ja uz nechcem s nim :-((( Lubim ho aj tak stale! Som fakt asi krava sprosta jebnuta jak mi dneska povedal :-(((

alenka_maxova

konik18, ale tu ide o to, ze ona ma 13 rokov a je este pod zakonom. Kdezto ty mas 26 a priatelka 19, tak nie je absolutne ziadny rozdiel. Tu nejde o to, aky je vekovy rozdiel medzi dospelymi ludmi, ale aky je vekovy rozdiel medzi uz dospelakom (18 rokov) a dietatom (13 rokov)

konik18

ja mam 26 a priatelka o 7 menej, som pedofil?
vam tu riadne drbe.
no a tebe radim ze pockaj kym budes nadrzana - a daco s takych veci aj mat (asi nemavas kramy este, alebo ak aj hej tak velmi kratko a nie normalny cyklus takze preto ti to nic nerobi, resp. nechces), 15-16-17-18(mala by si sa s nim o tom porozpravat), ci vlastne nech on pocka a ok, ak to nepochopi nestoji zato.

alenka_maxova

miley, si este strasne mladucka, myslim si, ze s tymto chlapcom neostanes dlhsie ako 1 rok. Nie preto, lebo by si ho teraz nemala rada, ale preto, lebo ze este nie si natolko emocionalne vyspela ako on. On je uz velmi pred tebou, prirodzene bude potrebovat sex a ty ho prirodzene zatial budes este odmietat. Preto ti radim, nechaj tohto chlapca a uzivaj si este detstvo alebo teda pubertu. Nic ti preboha neujde. Vies kolkym este budes vraviet, ze ich lubis? A hlavne, nechod do sexu s nim, pokazis si vsetko...Navyse, si este pod zakonom, tak bacha

AdamKrt

Miley13:

poradim Ti jedno telefonne cislo. Tam zavolas a su tam na to skoleni pracovnici. Robia velmi profesionalne. Porozpravas im cely pribeh a nakoniec im daj aj priatelovu adresu. O vsetko sa profesionalne postaraju. Uvidis, vsetko sa vyriesi, ziadne natlaky nebudu. Su to odbornici, pomahaju ludom, kde sa da. Ich sluzby vyuzili uz tisicky a tisicky ludi. Pis si to cislo: 158

Maťo338

Miley13,

Úprimne, nemám z toho dobrý pocit. On je vo veku kedy už požaduje sexuálne uspokojenie, zákonite ťa bude čím ďalej tým viac tlačiť do toho. Len sa nedaj pod tlakom do niečoho čo nechceš, za žiadnu cenu !! Mala by si informovať aj rodičov.

elly

ak nepocka je to jeho problem a vobec sa nemusis trapit, ked ta kvoli tomu necha, to potom znamena, ze ta vobec nemal rad a islo mu len o jedno, mas velky dar a len zena rozhoduje co sa stane a kedy :) ak pocka ma ta skutocne rad a nebude ta to nicoho tlacit :-)

elly

presne tak to, ze si fyzicky vyspela este neznamena ze si aj psychicky! Ved si este stale dieta, pokial to nechces tak mu to povedz a nic nerob na silu. Stale si este pod zakonom a ked budete mat spolu pohlavny styk moze ist tvoj priatel do basy...Takze radsej pockaj kym budes mat 15 a dozries :-)