Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

štúdium v Čechách spoplatnené

sweater*

este sa neplati, len by sa to malo yaviest, sak aj protestovali preto studaci, a ja som doteray neplatil nic ani symbolicky poplatok a som na masarne. potom by to malo byt tych 10000 za semester

ATIDE/ESMERA

Tak neviem, nedávno som sa informovala u slovenskej študentky, ktoá v Brne študuje medinu, a ona, že tam neplatí nič, len ten symbolický poplatok, ale možno sa odvtedy neičo zmenilo...škoda

veves

minister im tam predlozil navrh noveho zakona, kde sa uz uvadza ze sa bude platit. minuly tyzden tam preto studenti protestovali. ak prejde, bude sa platit. ale na skolne 20 000 za rok sa da v pohode zarobit, takze az taka tragedia to nie je.

alenca191919

No lebo ja som čítala, že sa chystá až školné okolo 10 000 kč za semester, no podla toho ako ktorá škola chce. Lenže to boli dosť staré články,2-3roky do zadu. Tak neviem

ATIDE/ESMERA

Aj ja som sa o to zaujímala, myslím, že v Čechách by sa platiť nemalo, ani keď máš jednu VŠ tu unás urobenú, tam to berú inak...Ale som počula, že nejaký symbolický poplatok ročne tam je, 2000 KČ alebo tak nejako. Ale v porovnaní so školným tu na Slov. je to nič

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

štúdium v Čechách spoplatnené - Fórum - ZDRAVIE.sk