Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som chorý,ležím doma-môžem cvičiť?

Príspevok v téme: Som chorý,ležím doma-môžem cvičiť?
mat.

Ahojte,som chorí ,ležím a sedím celé dni doma a nechcem pribrať. Je mi fajn,ale beriem antibiotika ,pričom už ani nemám len náznak toho ,že by som bol chorí. Nechcem pribrať,môžem cvičiť keď som "chorí" ,a keď beriem antibiotika ? nemyslím tým,beh ani podobné dychovo namáhajúce cvičenia ,len brušáky,kliky,cviky s jednoruckami a s vlastnou váhou.

kafe

ty sa môžeš cítiť úplne zdravý, ale telu dá ešte chvíľu zabrať, kým sa vráti do normálu. Preto ho zbytočne NEzaťažuj.

NIE, necvič.

xdanielax

tiez radim necvicit. Telo je zatazovane antibiotikami. Potrebujes kludovy rezim.
A neviem co stresujes s pribratim.... sa prejedas, alebo co?
O tyzden dva si fit, mozes behat od rana do vecera.

beton

zo skusenosti, ja ked som cvicila, tesne po dobrati antibiotik tak sa mi na dalsi tyzden choroba vratila a mala som antibiotika znovu... takze odporucam doliecit... telo ma co robit po chorobe samo so sebou, netreba mu pridavat... za dva tyzdne isto nepriberies... a keby aj kilecoko - potom to dozenies, vratis sa spat do rytmu a upravi sa ti to samo... doliec sa

MonikaMonika

V žiadnom prípade necvič. Je to nebezpečné. Telo potrebuje oddych a regeneráciu. Cvičením sa rozpumpuje krv a prekrvujú orgány, ktoré potrebujú oddych.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.