Neodbytný

Príspevok v téme: Neodbytný
Naďa

Ahoj, chcela by som poradiť, čo mám robiť, keď mám necelý rok priateľa, s ktorým nechcem byť minimálne 6 mesiacov, no on si to nedá nijako vysvetliť... nepomáhajú dobré slová, zlé, ignorovanie, nič.... stále niečo sľubuje a ja sa k nemu vrátim len preto, aby som už mala od neho pokoj na ten určitý čas... viem, asi som hlúpa, ale tá situácia sa musí zažiť
niekedy sa správa ako keby nebol pri zmysloch a vtedy sa ho aj bojím

Leela333

Ježiši uvedom sa!! Toto ti robí?? Preboha ohlás to, zažaluj ho, vyžiadaj si súdny príkaz - čokoľvek!! Veď to je psychopat, zobuď sa! Nebuď zaslepená!

Naďa

prečítala som si celú diskusiu a veľa vecí, ktoré tu bolí napísané som prežila takisto a je to pravda. Týchto našich partnerov sa proste zbaviť nedá... Presne pred týždňom sme sa o5 hádali a neviem ako ho to napadlo, ale vzal mi mobil a povedal že mu dlhujem 400€ (ten mobil ma takú hodnotu) zato všetko čo mi kúpil, pritom tom som to od neho nikdy nežiadala a samozrejme toľko peňazí na mňa neminul =) vtedy sme boli v nákupnom centre, ťahal ma z neho vonku, už som to nezvládala, tak som rýchlo zastala pri 1 pani z predajne nech mi pomôže, že mi vzal mobil a nechce mi ho vrátiť... bola som taká zúfalá, že som už plakala a on k tomu povedal, že nemá môj mobil a ťahal ma vonku, no sadla som si na lavičku neďaleko od tej predajni, on šiel vonku... tá pani mi povedala, nech idem na informácie ohlásiť krádež, lenže moja hlúposť ma o5 brzdila =/ potom sme šli spolu len vďaka kamarátom, ktorí prišli a pri nich som mala istotu...
už fakt neviem čo mám robiť, som taisto zúfalá ako natasa... =(

natusa42

3nttt dobrý napad ,i ked myslim,ze sme to zaplnili uz statocne :)ale ved nevadi to zakôaldatelke,ani sem nechodi :)

natusa42

3nttt hm..mladá som,ale čo z toho ..teraz treba toto vyriešiť,nemôžem hned vhupnúť do niečoho ..a čo z toho,že som mladá ?ale nie som príťažlivá pre mužov asi ,alebo čo ..v živote som mala malilinko nápadníkov,a ani prakticky mne sa zase "hocikto " nepozdáva ..lebo som náročná,nie však na vzhlad ,ale na povahu a duševno,spôsoby a prejav ..správanie ..vieš...a je ťažko v dnešnej dobe...

neviem,čo mám robiť..ako sa ho zbaviť úplne ?alebo čo vlatsne ?mám sa ho zbaviť ?alebo ?do pekla ..už ma to serie,ani spávať prew to nemôžem poriadne :( a stále na to mylsím..musím sa učiť a myslím na to ...LEN na ten vzťah ..normálne on mi v živote spravil tornádo ...:(

3nttt

ved si mladucka baba :D ako si mozes mysliet ze nemas buducnost?ved to je uplna blbost. urcite si najdes ineho,lepsieho,ktory sa s teba aj pototo,ale tento krat tak ako to ma :)
ty musis hlavne spravit nieco so sebou.az potom sa vyriesi vsetko ostatne.

natusa42

3nttt ale aj dokonca svoje zdravie ?mám povahu martýrky asi,a to mám po tete a babke asi :( neviem ..ale ony celý život mali jedného chlapa a ten im zničil život,tak neviem :( panebože ..a nikdy som tak nechcela dopadnúť...

chodila som ku psychologičke,resp.lepšie povedané,bola som 4krát u nej,ale nijako ,absolútne nijako mi nepomohla,a potom som nemala čas tam chodievať :(lebo mi to nevychádzalo,ale ...povedala sama,že by bolo fajn sa rozpárvať ..a chodiť tam ..akože pre mna...lebo mala zo mna taký dojem....že potrebujem pomoc

-mala pravdu,ale ja ...nechcem tam chodiť :(
potom mi akosi bolo ešte horšie,i ked sama si uvedomujem,že nie som dobre na tom psychicky,ale nechcem zatiaľ...chcem sa dať dokopy nejako sama.,.,

neviem,možno máš pravdu..ani nie,že si nemyslím ,že si nezaslúžim iného,vt om to nie je ..ale myslím,že si iného nenájdem,bojím sa samoty,to hej ..to tiež ..ale zaroven uvedomujem si,že s ním nemám budúcnpsť absolútne žiadnu a ak áno,tak veľmi bolestivú a trpkú ...lebo on by ma postupne psychicky zničil a zdeptal a ked nie ON ako človek,tak jeho závažné problémy,ktoré má ...

tento vzťah je plný kazov .....:( ktoré však neviem vyriešiť ...

3nttt

clovek moze obetovat vsetko pre toho druheho,ale musi to chciet sam. chodis aj k nejakemu psychologovi?lebo to by ti prospelo. s toho co pises a ako to pises mam pocit ze si myslis ze si to zasluzis,resp. ze si nikoho ineho nezasluzis. to bude pravdepodobne robota tvojho draheho. moja kamoska mala jedneho curaka za druhym,ale nikdy to zo ziadnym neukoncila kym si nenasla dalsieho. nebojis sa ty tak trochu ze si ineho nenajdes?
toto je uz len taka vzdialena teoria :)

natusa42

3nttt áno,ľúbim ho,žiaľbohu :( ale ..ten vzťah je aj tak odsúdený na zánik ..každý miu vraví,nech sa s ním rozídem,že to nemá budúcnosť a tak ..ja to sama uznávam,chápem to ..viem,že je to chybný vzťah .....:(
veľmi chcem..veľmi ...chcem sa rozísť ..a dotiahnuť to do konca,snívam o inom vzťahu,pokojnejšom,normálnejšom :( povedala som mu to Stokrát,ale on ma len vypočuje,a povie,že ma neskutočne miluje ,..je sebecký ..ma veľa chýb,ale jeho povaha nie je to najhoršie na NOM celom...
je to veľmi ťažký a komplikovaný vzťah odkedy sme si už spolu začali ..teda po takom polroku sa stal z toho vzťahu veľmi ťažký vzťah,ktorý nemá východiska,je to jeden obrovský kruh uzavretý,ktorý nemožno vyriešiť ..len tak ...
ja to aj chcem ukončiť ( veľakrát som chcela naozaj úprimne ,poplakala som si ,bola som na dne ..ale zároven mi chýbal) ....v skutočnosti ..chcem iný vzťah ,normálnejši ,kludnejši..lebo pri tomto som stále v strese denno dennom..ničí ma to psychicky ..sa mi podlomila psychika odkedy s ním chodím,a preto viem,že to nemá šancu ten vzťah a zbytočne to naťahujeme ..preto som ho aj chcela nechať,lebo som nezniesla ten tlak,ktorý bol na mna vyvíjaný ..nie však len kvôli jeho povahe...iné veci sú oveľa horšie,čo sa týka neho ...

neviem sa rozhodnúť ,aq len sa pýtam samej seba ...prečo musí človek pre lásku tak trpieť ?načo je láska,ked tak veľmi ubližuje človeku ?naozaj má človek obetovať svoj život i zdravie pre milovaného človeka ?:(:( som zúfalá zo všetkého ,nevidím váchodisko