Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ekzem? treba navstivit dermatologa?

natusa42

na celom tele ?prepana ..a to sa ti ako mohlo stat ?to sa moze stat ???? prepána ..nestraste ma ludia....
ja vlastne ani neviem,co to mam,mozno to ekzem nemam,len nejaky zapal koze,alebo co ..vazne neviem ...ale nechcem s tym ist nikde,my mame jednu koziarku v meste aj TA JE ODVECI DOST ..takze neviem ,co s tym ...a nechcem si na to gebat len co pride ...aby som si neposkodila ...

natusa42

som bola v lekarni ..a najlepsie je na tom to,že mi povedala ta magistra tam,že ekzem NEPALI nikdy ..vraj vzdy len svrbí,ale mna to aj svrbi aj pali .....takže nechapem,co to mam :O:O

dedy

na kožnom som nebola, keďže u nás je jeden kožný, takže oficiálne neviem čo to bolo tú masť sme len mali doma, niekto to používal na niečo podobné, ak ťa nejaký krém, alebo masť štípe tak ho v žiadnom prípade nepoužívaj, to nerobí dobrotu a viac ti to uškodí

jajika74

ja by som odporucala,ze uz ked to svrbi a pali tak tam asi uz je infekcia,treba ist k lekarovy,ja som to zo zaciatku tiez zanedbala a nakoniec som skoncila v nemocnici,lebo som to uz mala na celom tele.

jankaaaaaaaaa

natusa: mala som nieco ako akzem. a ten kokosovy olej si bezne natieram aj na tvar na noc , vobec to nieje take mastne ako sa zda. napr. ked si to dam na ruky ked ich mam uplne suche, tak mi ich nehydratuje az tak ako napr. krem na ruky. takze nemusis sa bat. ale dolezite je, pouzivat pravy bio kokosovy olej lisovany za studena. ja ho kupujem v dm

natusa42

dedy a čo si to mala ?ja som si dnes bola kupit v lekarni sudocrem mast ...a potrela som si tie suche (zosuchane miesta) ..mne to skoro ani nevidno,ale hrozne ma to niekedy cela tvar stipe,pali,boli a svrbi ..najma v okoli ust a brady...:( a supe sa samozrejme..a nechápem,o čo ide...a ta mast ma neuveritelne stipe...ked si to na to prilozim...a neviem,ci dobre robim...

dedy

posledný polrok sa mi objavili začervenané veľmi suché a svrbiace fľaky, a fakt veľmi to svrbelo a bolo to hrozne nepekné, okrem toho čímkoľvek som to natrela tak to hrozne štípalo. Najprv som kvôli tomu aké to bolo hrozne suché začala používať indulonu, obyčajnú modrú, tá mi najprv pomohla trochu, potom som si to natierala masťou kuterid, je to na predpis, a nesmie sa používať príliš dlho, tak mi to pomohlo, a také fľaky sa už nevyskytli, no niekedy cítim svrbenie tak stále si tvár natieram, teraz už nie indulonou, tá je hrozne mastná, ale prešla som na obyčajnú niveu, prípadne v lekárni raz dávali vzorky d´olive a neštípe a pomáha :)

natusa42

jankaaaa a mala si tiež začinajuci ekzem ?...ako ja ?teda ako my ?na tvari ?lebo vies,nieco si davat na tvar ..len tak ..to nie je sranda..tvar je tvar predsa len ...

natusa42

pioter a ty pouzivas cosi na tu tvar ?ja sa ale vies bojim si nieco na to davat ...aby sa mi to nezhorsilo ..nieco skor na zacinajuci ekzem by bodlo :)ale neviem co

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ekzem? treba navstivit dermatologa? - Fórum - ZDRAVIE.sk