Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problem s antikoncepciou

Príspevok v téme: problem s antikoncepciou
8saskia8

dobrý večer prajem, tento mesiac som začala 1x užívať HAK, maitalon. lenže začala som ich brať podľa ordinácie ,t.j. 1. deň menzesu, ale krvácam do teraz. prvý blister už mám dobratý, dnes je 2. deň prestávky, bola som aj na gyne , lekár mi spravil sono a povedal, že je to pri tomto type dosť neobvyklé..tak mi HAK zmenil na Belaru. lenže ako tu čítam, 70% ženám škodí..čo myslíte vy? a ako na vás pôsobil Maitalon ? a Belara ? okrem tohto problému, mi pôsobil super z váhy ubudli 3 kg.

lienocka2

Čo ja viem, tým by sa plod poškodiť nemal. Ale čo tak ísť na gyndu? Ale na tom, že brať antiku podľa ordinácie som sa zasmiala aj ja :-D A taktiež nepozerám dlho tv.

emily172

dobrý deň, chcem sa spýtať či nemáte nejaké informácie ohľadom otehotnenia počas užívania antikoncepcie, som v 4 týždni tehotenstva a brala som antikoncepciu 1 rok a 1 mesiac . Mám obavy či nie je poškodení plod. Za každú informáciu vopred Ďakujem.

jankaaaaaaaaa

hahaha :DDD ja telku nepozeram skoro vobec, a ordinacia je miestnost kde ordinuje lekar :DDDD viacej citataj,t o neskodi ako telka :D

8saskia8

vieš, ordinácia je to, čo odporúča lekár..nepozeraj dlho telku, škodí to..:)
áno viem že každá žena reaguje inak. len som to chcela orientačne.

jankaaaaaaaaa

podla akej ordinacie si zacala uzivat hak? podla ordinacie v ruzovej zahrade ci co? :DDD
tak tvoj lekar urobil riadnu debilinu. je to "normalne" ze prvy mesiac pri hak krvacas. nechapem naco ti to menil na belaru. tu by som nikdy neuzivala, je to stara hak a zatazuje telo viac ako napr. maitalon. navyse zadrziava vodu.
a to ako posobil na ine zeny maitalon alebo belara tak tym sa vobec neriad a ani to neber do uvahy, lebo kazdej zene vyhovuje nieco ine. takze ta tvoja otazka je uplne zbytocna

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.