Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

L´Occitane bambucke maslo

nokia2013

prosim vas a kde take maslo mozem kupit? v lekarni alebo obchodoch so zdravou vyzivou? mozem ho pouzivat bez upravy priamo na tvar? a na aky typ pokozky sa pouzivat nesmie? mam zmiesanu plet a casto vyrazky. pomoze ich redukvat? dik za odpoved

RNG

Bezne a kvalitne tuky do kremov su kokosak, jojoba olej, bambucke maslo(shea butter/burre carite), avokadovy olej a mandlovy olej. Pouzivaju sa aj lanovy, konopny, sezamovy a ine, ale v mensich kvantitach. Doraz je na tom, aby to bolo podla moznosti panenske, alebo aspon jedly produkt, co vsak kozmeticky priemysel zriedka spravi, lebo prirodne maju nizsiu trvanliviost, kazia sa, tak tam treba dat take "stabilizovane" = znicene, ze ani mikroby o ne nemaju zaujem.
Ja si z toho dovodu miesam kremy sam, jedine z prirodnych a jedlych zloziek, co konzervujem proti kazeniu pridavkom citricidalu(0.1 %), co je zaroven silne antimikrobialna latka.

sydney

ok super,presvedcil si ma :) ja som vcera totizto bol v ich obchode a slecna co predavala bola velmi prijemna a hovorila mi aj osobne skusenosti,a ze dokonca aj na tvar to kludne mozem pouzivat,ak ju mam velmi suchu a citlivu,takze pred spanim sa to oplati. no ked uz to chlap povie na krem,to uz je co povedat, diky moc za info :)

wreck

ano, ja som si v decembri 2010 kupoval toaletnu vodu a mali vtedy nejaku akciu ci co, a pribalili mi k tomu zadarmo toto: www.loccitane.sk

tak som sa o tom dozvedel. je to prijemny krem. vraj je na ruky, ale ja ho pouzivam na tvar, najma po holeni. ma to az 20% obsah toho masla (shea butter), co je teda poriadne vela, a je to poznat. presne ako tam pisu - hutny krem. :) a vdaka tomu ho staci mensie mnozstvo. uz som ho skoro minul, tak rozmyslam co namiesto neho. aj ked ako chlap neviem co znamena byt nadchnuty kremom, :) za skusku urcite stoji.

ak si ochotna tolerovat tie ceny, tak l'occitane celkovo je podla mna velmi sympaticka firma. precitaj si na loccitane.sk ako sa to maslo ziskava, a vobec aky ma firma pristup k vyrobe ako takej, aku ma filozofiu. mne sa to velmi paci a na tych produktoch to je potom vidiet.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

L´Occitane bambucke maslo - Fórum - ZDRAVIE.sk