Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako efektivne schudnut?

Príspevok v téme: Ako efektivne schudnut?
eva235

Pekny den,

chcela by som vas poprosit o radu,
v poslednych mesiacoch som velmi pribrala ..
mam 17rokov,169cm, a 70kil ..
pohyb ako pohyb mam,zo skoly idem stale domov do kopca, chodim na dlhe prechadzky so psom,v lete obcas behavam,
a vsak-potrebujem do leta schudnut,aspon 10kil? neviem,ani ci sa to da za takyto cas-4mesiace

som ochotna podstupit vsetko :o)
dakujem za rady

p.s. - nepiste mi prosim ze taketo temy tu uz su,nech si prelistujem, nemam cas to vsetko citat,a tuna to budem mat pokope

DAKUJEM

ATIDE/ESMERA

Objednja si z netu kapustové kapsule, už som zabudla, ako sa volajú...vraj ej to mco účinné, tak neviem, tukni do googlu

dana660xz

to evicka235 toto je rozumna rec! budem drzat palce, sportovat treba a nie hladovat, ides na to dobre! len s tym jedlom nieco porob, 3x denne jest je malinko. sikulka :)

eva235

jem 3x denne, rano nejaky rozok, potom nejake druhe jedlo,a pak este polievku ..a momentalne mam pred maturami,tak sa ujde aj nejaka ta cokolada ,priznavam

pokial je teplejsie,chodim so psom behat na pole,na hodinku-2, planujem s tym opat zacat
a od juna planujem chodit na korcule cca 12km,denne .. -jeden cas som takto chodila

a nehovorim o plavkach, chcem sa venovat tomu co ma bavi a pre svoje dobro tam potrebujem zhodit aspon par kil, na kupaliska nechodim (:

MsBartley

ja mám 165cm a pribrala som na 53kg a teda dobre sa necítim..všetko je to o tom kolko máte tuku a kolko svalov ...začala som cvičiť takže keď telo spevnie a ostane mi 53kg mi to vadiť nebude ale takáto sadlová 53kg pri tej výške je dosť!

Meretseger

Asi spamujem, I am sorry, ale čo si myslíte o teórii: ideálna váha je výška mínus 1 meter, plus-mínus 5kg? T.j. 169cm a 70kg by bolo pre Evu ideálne. Kde sa také čosi vzalo, však to je totálny mýtus, nie? V poslednej dobe som to ale pár ráz zaregistrovala.
A eeella, si inšpirujúca:) Chcem mať pri výške 160cm 45kg. Zatiaľ to ale nie a nie dostať aspoň pod 50kg!

cajka

eeeela ,
maju pravdu, mas velmi malo kil na svoj vek avysku j som bola taka ista az do 26 rokoch poviem ti velmi zle som dopadla. mam slabe kosti, z nedostatku vyzivy zly krvny obraz, oslabenu imunitu. atd. pouvazuj nad tym, ci ti stoji za to byt chuda na ukor zdravia a buducnosti

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako efektivne schudnut? - Fórum - ZDRAVIE.sk