Ako efektivne schudnut?

Príspevok v téme: Ako efektivne schudnut?
eva235

Pekny den,

chcela by som vas poprosit o radu,
v poslednych mesiacoch som velmi pribrala ..
mam 17rokov,169cm, a 70kil ..
pohyb ako pohyb mam,zo skoly idem stale domov do kopca, chodim na dlhe prechadzky so psom,v lete obcas behavam,
a vsak-potrebujem do leta schudnut,aspon 10kil? neviem,ani ci sa to da za takyto cas-4mesiace

som ochotna podstupit vsetko :o)
dakujem za rady

p.s. - nepiste mi prosim ze taketo temy tu uz su,nech si prelistujem, nemam cas to vsetko citat,a tuna to budem mat pokope

DAKUJEM

dana660xz

uplny suhlas so sloniatenkom. vidno ze je tu marec a za cvilku tu bude takychto tem vela (ako rychlo schudnut do plaviek, 5 kilo za mesiac dole a podobne). ALE
evicka si este mlada, mas len 17, tebe staci disciplina a pohyb. to ze ides do kopca sa moc nerata, ver mi :) takze ak chces schudnut, musis jest 5 až 6 krat denne , male porcie, vela zeleniny a ovocia (to prevazne doobeda). musis mat spravne zlozenie stravy, ktore sa da zistit a kontrolovat na kaloricketabulky.cz, nastuduj si chudnutie-ako.sk ked nemas cas citat si veci, tak neschudnes, lebo po skonceni diety sa vratis k starym zvykom a priberas spat a aj navyse. ked chces byt stihla musis zmenit zivotny styl. nikto ti tu nenapise jedalnicek, lebo kazdy si ho musi pre svoje osobne preferencie zostavit sa. mozno poznas relaciu "jste to co jite", chodi to na prime. tam je doktor, ktory zostavuje jedalnicky. tu najdes jedalnicek na 60 dni od neho, mozes sa inspirovat: mimibazar.cz .
drzim palec a neznic si zdravie nejakou nezmyselnou dietou!

sloniatenko

ahoj eva,ty hladas zarucenu dietu?schudnut 10kg za 4mesiace??tak na to mozes hned zabudnut.vies co je to zdrave a trvale chudnutie?tak s tym zacni a budes chudnut pomalsie ale trvalo.nepribrala si tiez za tyzden tak teraz nechci schudnut bleskovo a pribera saomnoho jednoduchsie ako chudne.ale ak si chces pokazit zdravie a schudnut rychlo 10kil tak prosim skus daaku "zarucenu dietu"a kamarat jojo efekt ti to zrata a budes mat 2x tolko a budes slaba chora ale ak sa ti toto chce tak prosim.ja chudnem zdravo a pomalsie a som spokojna a budem aj v buducnosti zdrava ale ty rychlo dietou nie.tak co chces?