Čo vás chlapov dostane do kolien?

Príspevok v téme: Čo vás chlapov dostane do kolien?
tina :)

Takže chcem sa opýtať predovšetkým vás chalanov, čo vás dostane do kolien. Teda inými slovami z čoho ste úplne namäkko keď pre vás spraví vaše dievča. Viem, že muži nie sú romantické duše no predsa len musí existovať niečo (nejaký skutok, slová alebo niečo podobné) pričom si poviete "bože ja ju naozaj milujem". Ďakujem vám dopredu :)

winki

No ak to berete takto tak myslim ze moj ma bude milovat najviac zajtra ked na meniny dostane pôelendrekove cukriky co miluje naviac na svete :D :D :D

ka3na

tak co sa tyka vztahov asi ti velmi neporadim...myslim ze moj je taky vychovou kedze ho vychovavala mamina hlavne tak sa rad mazna a je taky pritulny a nema problem mi prejavovat lasku objatim bozkami aj po vyse 2 rokoch a vidim mu na ociach ze ma miluje to proste myslim spozna kazda :)ale tiez je mozen ze ma blbe obdobie a nema to suvis s tebou

tina :)

ka3na...jeej tak to je naozaj krasne...ja chcem tento pocit vyvolat aj u mojho priatela...bojim sa totiz ze ma uz nelubi tak ako predtym...a ja neviem preco

ka3na

u mojho priatela je to vzdy nieco nepredvidatelne a take co by ma nikdy nenapadlo ze prave vtedy si pomysli ako ma miluje:D napr. sa pre nieco nahnevam ale nejaku banalitu a zacnem robit cirkus a on sa vtedy len na mna pozera usmeje a povie ze som zlata a ze ma velmi lubi :D