Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

očné tiene

Príspevok v téme: očné tiene
Annie.S

potrebovala by som poradiť. nikdy som nepoužívala očné tiene, na vianoce som dostala takú paletku s rôznymi farbami . skúsila som to, a celkom mi idú. do teraz to bola klasika : ceruzka,špirála a linka. chcela by som tiene, ale kvalitne. nechcem niečo lacne,30 farieb a kvalita o ničom. ale zas nechcem platiť iba za značku. niečo osvedčené..?

Krymsy

ja som si objednala z internetu očné tiene mierne pigmentované, ktoré mi vydržia celý deň...môžem len odporučiť

Monii

skús zoeva, ked vravíš že chceš prirodzené tak oni majú takú paletku do hneda ladenú :) ale cenu si nepamätám, okolo 20€ približne, ale zase ja osobne s touto kozmetikou nemám skúsenosti tak neviem ju kvalitovo prirovnať.. ale s elf mám len dobré skúsenosti a u nich sú tiež aj matné tiene :)

Annie.S

samozrejme, kozmetiku kupujem, nie najdrahšie, takže poznám essence vlastne ani nepoužívam, ale skúsimm pozrieť. a myslíš že budu mať niečo aj bez trblietok a tých lesklých vecí,..? to mi hrozne vadí..:) chcem jednoduchosť a prirodzenosť..žiadne čačky..

1kolka1

podla mna essence, elf a taketo... nie su najdrahsie ale su kvalitne ... neviem ci ich poznas a ci sa ti pacia ,mne ano :P

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

očné tiene - Fórum - ZDRAVIE.sk