Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Formálne listy (maily) v ANJ...

Príspevok v téme: Formálne listy (maily) v ANJ...
DzanaFX

Prosím o pomoc,zajtra idem na pohovor, na tejto pozícii sa píšu formálne listy poisťovniam v anj, treba riešiť problémy, pomocou mailov v anj. Prosím poposielajte mi hocičo, hocijaké formálne listy na mail janajassova@gmail.com, ide mi hlavne o tie frázy, ktoré sa v mailoch vyskytujú typu: Radi by sme vyriešili tento problém, s ľútosťou Vám oznamujeme a pod. Ale akékoľvek iné tiež potešia...Šup prosím prehrabte sa vo veciach :-)))))))) Veľmi mi pomôžete, nemám čas hľadať to na nete, ešte stále pracujem :-/ Ďakujeeeeeeeeeem

DzanaFX

Nechceli odo mňa email, ale zajtra idem pozrieť, ako to tma beží, či by som to zvládla, držte palce :-)))))))))))

anamarie

Nepouzivaj slovo mail, aj ked je to na Slovensku zauzivane. Je to email. Mail je normalna posta, ktoru hadze postar do schranky:)
Drzim palce.

DzanaFX

amalker ďakujem, ten prvý link som už našla aj ja, všetko som opísala, ráno si to prejdem ešte :-D Vďaka ešte raz :-)))

DzanaFX

A ešte sú tam také could you send me...Mohli by st emi poslať, len keď ja neviem, o čom by mal byť mail, no uvidíme...Každopádne sa trošku pripravím :-)))

DzanaFX

Tak ja poznám take I am writting in response to your advertisement, niečo v tom duchu že odpovedám na Váš inzerát a potom tie také čo sú na konci frázy, ale tak aaaaa stresy :-D Nene budem v pohode...Len si to musím pozrieť, ja mám silný pocit, že to budú chcieť....Ja zajtra napíšem, či chceli odo mňa mail :-D Wreck dikes :-P

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Formálne listy (maily) v ANJ... - Fórum - ZDRAVIE.sk