Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ach tie strie...

Príspevok v téme: Ach tie strie...
saxana

Pred par rokmi som dost schudla a potom samozrejme pribrala..pokozka na stehnach a pod kolenami sa mi natiahla a urobili sa mi strie...Nevie niekto,ci je mozne strie odstranit napr.laserom?pretoze viem,ze nie je mozne sa ich zbavit,no mozno laser by to zlepsil...nema niekto skusenosti?a co Biolampa?nepomaha?

lencok1

no ja som y uyivania antidepresiv pribrala, potom schudla a mam tiez strie, ten zivot je nevyspztatelny...nikdz neviete co vas stretne a priznam sa ze ja som doteraz nikdy nevedela co to strie je:), vzdy som mala fantasticku postavu a psych.choroba- depka priniesla svoju dan, ale ved zivot je taky...vazme si co nam este zostalo...!o chvilku uz nemusi byt ani to

tish

no ked som dospievala a zacali sa mi robit, jednak sa o tom nehovorilo a ani som netusila co to je. a ze vobec nejaka prevencia voci stiam existuje....ale asi to neovplyvnime.

saxana

Tak drahe su urcite,ale co by zeny nedali za krasu ;ˇ-) no aj tak si myslim,ze krem to nevyriesi,skor som premyslala nad tym laserom to by asi nejak zjemnilo ked uz odstranit to nejde :-(

mončiči

ja som si nato kupila aj krem na to urceny a velmi to nepomaha, vraj to ma vyhladzovat. a inac, aj tie kremy na strie su tiez poriadne drahe.

tish

tak si z nepekneho urob pekne

no tak si z nepekneho urob peknee, ja mam kompex zo zadku a stehien a furt mi nieco na mne vadi. ale snazim sa nejako si urobit radost, takze v lete pekna satka okolo bokov takze k plavkam kupujem aj satku a mam dvojnasobnu radost :)

saxana

No tak to som rada,ze aj muzi sa o toto zaujimaju!jasne,ze hlavne vsetko spocivav hlave a krasa je len nejaky ten pojem,no aj tak mi tie strie vadia...je to nepekne a naozaj vela zien ich ma..a aj muzom som to videla;-)skoda,ze ich nejde odstranit ako napr.celulitidu!!!!!!!

vin diesel

Ja mám 17-rokov a drel som v posilnovni od 13. A v 14 rokoch sa my spravili strie na chrbte(asi pre rychly narast svalov), a na stehne. A nikomu to neprekaza, len trosku mojej matke ale inac v poho. No pocul som ze su nato nejake kremy to to vedia sfarbit aby to nebolo cervene ale rovnakej farby ako pokozka.
No strie ostanu i tak...

tish

a okrem toho, maju ich aj chlapi a vobec sa tym netrapia! a okrem toho strasne sa mi paci reklama na Dove s baculkami :)

tish

baby aj ja mam a tiez sa stvem. a viete co? ked som v plavkach, tak sa usmievam a viete co? nikto mi nekuka ci mam nejake strie. ak sa niekomu mam pacit, tak sa mu pacim aj s nimi. a ak ma proti nim nieco, tak aj ja proti nemu :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ach tie strie... - Fórum - ZDRAVIE.sk