Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vysoka skola sladkovicovo-skusenosti

Príspevok v téme: vysoka skola sladkovicovo-skusenosti
ITat&t

caute, chcela by som skusit ist tento rok na tuto skolu odbor verejna politika a socialna praca. neviem ci si mozem dat prihlasku na dva odbory sucastne, to si zistim... ale.. co som sa chcela opytat. ake mate so skolou skusenosti, pripadne co sa treba ucit na tieto dva odbory a ake su sance dostat sa tam. Pytam sa preto lebo pozna, dvoch chalanov co nijak nevynikaju intelektom a napriek tomu studuju pravo

dik za rady

ewelin28

Bohužiaľ, nielen táto VŠ ale takmer každá jedna na Slovensku je známa tým, že udeľuje tituly aj osobám, ktoré ledva zmaturovali ...
Ja kebyže mám ešte raz možnosť vybrať si VŠ, išla by som do zahraničia...teda ak by boli nato prostriedky...u nás majú VŠ otrasnú úroveň..ale zase takmer každý z nás má tie "úžasné" školy, takže aspoň to je výhoda, že sme na jednej lodi...

ITat&t

lebo som chodila na umelecku skolu kde sme riesili grafiku. ale bohuzial, nechcem sa tomu venovat cize hocijaku vysoku skolu aku si vyberiem som uplne v prdeli lebo sme na skole nemali napr biologiu alebo ine predmety ktore potrebujem k prijmackam. na skolach je velky naval studentov takze preto.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vysoka skola sladkovicovo-skusenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk