Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zufalosť a chudnutie

Príspevok v téme: zufalosť a chudnutie
paloma

Cawte nie je tu nejaká baba čo by mala nejaký osvedčený spôsob chudnutia lebo mna už asi porazí od nového roku a ešte aj počas minuleho roku od oktobra sa už marne snažím schudnutť 13kg... Minuly rok sa mi za 3 mesiace poadrilo schudnut zo 62kg na tých 52kg z ktorých som cez leto znovu nazad pribrala a od vtedy milion neuspešných pokusov o chudnutie. Vždy zlihám a po dvoch či týždny sa prežerem nechápem ako som to vtedy dokázala... A už si myslim že som bud psychopat lebo vkuse chudnem myslim na to co zjem, potom nevidim vysledok tak sa prežerem potom plačem že som to urobila a potom snivam ze aka budem krásna chuda a takto do okola a neuspešne. Teraz mam znovu 63kg a chcem do leta cca konca mája do dať na 50kg co je moj uplný sen... mám 173cm ale neznašam svoju postavu takuto ked ja mam just taku blbu postavu ze najviac do bokov a brucha hlavne brucha priberem ... neznasam sa už, nebavi ma ani nakupovat ani starat sa o seba cele dni som podrazdena ani nic ... citim sa ako kus h...a.

Majlinka

Paloma, ak chces schudnut a vahu si udrzat, nestaci drzat dietu. Na to si uz zrejme prisla. Pretoze ked dietu prestanes drzat a opat sa stravujes ako predtym, je jasne, ze priberies naspat svoje tazko schudnute kila. Treba kompletne zmenit zivotny styl a najlepsie je, ak mas pri tom podporu, nejakeho "kouca", ktory ta bude podporovat, kym si novy zivotny styl a novy jedalnicek vhodny priamo pre teba, neosvojis. Viac sa o tom docitas na svet-zdravia.sk alebo chudneme.sk. Dufam, ze som aspon trochu pomohla :)

paloma

No síce ste mi nepomohli, a podľa mna 50kg na 173cm je úplne normálne však milla jojovich, marissa miller, rosie huntington ...majú takú váhu hádam aj menšiu ešte... mne sa páči také... a bulímiu nemám, neviem si predstaviť že by som umyselne grcala to čo som zjedla ... neviem idem to znovu, a znovu a znovu skúšať... čo iné mi ostáva :/

dana660xz

no tak som sa pobavila.... velka cast ludstva umiera na obezitu a tiez nezanedbatelna cast od hladu. najhorsie na tom je, ze prva "skupina" to robi sama a dobrovolne, a v tej druhej sa tiez najdu taketo pripady, ktore to robia tiez dobrovolne. klopi-klop na dvere psychologa odporucam!

Magy

paloma - je mi luto, ale ty nie si tucna. nie naozaj. tvoje skreslene videnie seba samej je len v tvojej hlave a uz podla toho co si napisala sa pohybujes na hrane vaznej mentalnej bulimie.
pokial budes takto pokracovat, velmi rychlo spadnes do uplneho zacarovaneho kruhu, odkial je unik este tazsi.
chce to navstivit psychoterapeuta, ktory ti pomoze pochopit urcite suvislosti ohladom vlastneho tela, krasy, atd.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zufalosť a chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk