Tazkosti pri milovani

Príspevok v téme: Tazkosti pri milovani
NyanCat

No nazdar :D
S priatelom sme zacali zit sexualne len nedavno, mali sme styk zatial len 6x (aj to jeden z nich nepodareny, kedze sa vo mne ako keby nieco vzpriecilo a bolelo viac ako poprve). Som jeho druha sex. partnerka, on je mojim prvym. Problem je, ze pri sexe sa citim skor neprijemne, ziadna slast, hoci ho citim, ako mi tam robi prievan. Zakazdym je trochu problematicke do mna jeho penis dostat, ale na nejaky ten pokus sa podari, aj to jedine v misionarovi. Skusali sme aj zozadu a konika, jednoducho sa do mna nevojde, ako keby som tam mala vratka :D Tragediu si z toho nerobim, je jasne, ze to nebude ruzove, kedze som zaciatocnicka v tomto, stale si robim srandicky pocas styku, aby som sa viac uvolnila a partner sa tak rychlo neurobil a lepsie ma poroztahoval :D Mam jeho penis rada na sebe aj v sebe napriek neprijemnym (fyziologickym!) problemom, no obraciam sa na vas, sexom oslahanych, co robit, ako to zlepsit ? Ci cas robi majstra ?
Priatel ma okolo 13/4, takze sa nebojim, ze by mi nim nejako ublizoval :D

dana660xz

pre boha ziveho kam ten svet speje on ma 13 rokov a ty si jeho druha sexualna partnerka. kolko mas rokov?
"baby vrat se k panenkam"

:)))))))))))))))))))))))))))))

NyanCat

Tak bude musiet :D Ale vdaka za odpovede, uz som sa zacala trochu obavat, ze som tam dole az prilis "vyzbrojena" :D

alenka_maxova

Pokial tam nie je ziadny takyto problem ako som opisala ja, tak urcite to po case "povoli" a pojde to. Urcite :)

NyanCat

Lion, viem, ze barikada ani vzpriecenec tam nie je, len som to tak opisala, aky to bol pocit. A keby som ho tam nechcela, asi by sme to nerobili, lenze ja ho tam chcem aj zvlhnem. No skusime na tom s partnerom este popracovat ;)

Alenka, 19 mam. Co sa tyka lubrikacie, tak priatel poznamenal po tom, ako mi rukou zasiel do gatiek, ze naco sme kupovali ten lubrikant, ked som ako slimak :D Tak teda budeme skusat dalej, nech sa moja pokladnicka podda.

alenka_maxova

kolko mas rokov? Este to nam napis....

Podla mna nie si dostatocne uvolnena, za co zvycajne moze aj vek. Nech je ako chce, po prvom sexe moze byt aj par mesiacov problematicky styk. Napriklad mna to dost bolelo este mesiac po prvom sexe. Ked som bola u gyndy, povedala, ze to je uplne normalne. Kupte si gel urcite a skusajte to aj s nim. Je dost mozne, ze nie si ani dostatocne vlhka. Kto ti ma vsak pomoct, ked neopises blizsie ten problem..ach

lionesssssss

nie si uvoľnená. žiadna barikáda tam nie je, ani sa v tebe nič nevzpriečuje. proste sa musíš uvoľniť. musíš sama cítiť, že ho tam chceš

inak ti pomôcť neviem

asi to chce dlllllllllllllllllllllllllhhhhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu predohru a čas