Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pukanie v krku/hrdle

Príspevok v téme: Pukanie v krku/hrdle
graupel

Zdravím. Asi pred 3 dňami mi pri nechcenom silnejšom myknutí hlavy dosť silno puklo kdesi vo vnútri krku. Puknutie nebolelo, mierna bolesť prišla až po niekoľkých sekundách, ktorá aj neskôr odznela. Avšak odvtedy mám jeden nepríjemný problém - bezbolestné, ale dosť nepríjemné pukanie v hrdle pri prehĺtaní. V krúžkom označenej časti na obrázku, resp. kde ukazuje môj prst stále pri prehltnutí tam niečo akoby "skákalo" a ja to cítim a počujem ako dosť nepríjemné "pukanie" a dosť ma to znervózňuje - avšak som si tam nič nenahmatal, iba pri prehltnuti tam niečo skočí a okamžite sa vráti to na miesto. Najviac sa to prejavuje pri prehĺtaní slín. Zaujímavé je, že keď zakloním hlavu dozadu, je to jediná poloha, kedy sa žiadne pukanie neobjavuje, normálne prejde cez tú trubicu slina. Vedeli by ste mi odporúčiť niečo? Pomohli by mi nejaké cviki na krk, alebo mám navštíviť doktora a akého? Ďakujem. Miro

EŠTE OBRÁZOK !!! a7.sphotos.ak.fbcdn.net

lubomir 197

ja mam ten isty probleb z nicoho nic mi zacalo pri prehltani pukat v krku avsak ak dam hlevu do strany vtedy sa to nedeje mozte mi s tym niekto pomoct alebo je tam nieco natiahnute alebo neviem

mimushka1510

Ahojte mam presne ten isty problém a to doslova a do písmena. ...prisli Vam na niečo. ..resp. boli ste s tym niekto u lekára?

Monitaaa

Tiez sa mi to raz za čas stane, ze mi niečo v krku preskoči a potom problem ako popisujes, ale nikdy mi to netrvalo tak dlho, je mi to velmi neprijemne tak musim krutit jemne krkom maximalne ako sa da a pomaly a potom mi to preskoči naspat a uz nepuka :D :D :D no to je debata ked tak to po sebe čitam :D

Romcok

Ahojte ja mam tiez problem stym pukanim vkrku uz asi mesiac a stale to neprestava.neboli mato len mi to dost vadi.. Co vam pomohlo? Alebo radcej skocit k lekarovi? Vdaka za pomoc

jana410

Este mi to nepreslo, ale citim to menej. Stalo sa mi to prudkom myknuti a myslim si, ze sa tam nejake slachy alebo svaly natiahli. Snazila som sa prehltat trochu v zaklone aby to nepukalo. Zlepsilo sa to.

jana410

Dobry den, nasla som vas prispvok. Je este z marca, tak sa chcem opytat, ci ste zistili, co vam tam puka. Ja mam uz tri tyzdne ten isty problem. Tiez som si tam nic nenahmatala a pri zaklone to nepuka. Budem rada, ked mi odpisete. :) Dakujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pukanie v krku/hrdle - Fórum - ZDRAVIE.sk