Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

akne - a po nom flaky na čele -_-

Príspevok v téme: akne - a po nom flaky na čele -_-
tomk7i

Zdravím vš. spoluobčanov - Mám mastnu pleť hlavne na čele - myslel som si, že je to z mojej ofiny tak som sa ostrihal na krátko no tá mastná plet nepominula plus sa mi zrobilo neskutočne vela akné - samozrejme moja mama spravila hned zákrok a všetko povytláčala no teraz ked uz si na ksicht dávam ( čo som vyčítal na tejto stránke ) večer citron, aby som mal suchu plet - niekedy nejake olejčeky, prip. krem atd... mi tam pochopitelne po tom všetkom zostali z toho akne dost neprijemne vyzerajuce červene flaky - je nejaky sposob ako sa toho urychlene zbaviť ( lebo najbližšie by mi na to samozrejme pomohlo leto, slnko, opálenie ...) ? - ja neviem krém alebo nejaká domáca medicína opat - S pozdravom

jingles

na červene fliačky je dobra bioderma kremik "ai" čo je lokalne aj "akn" čo je na celu tvar abo cutishelp konopny kremik denny ten tiez pôsobi na zosvetlenie fliačkov ked budes pouzivat tyzden rano večer tak by si mal vidiet zmenu aspon ja som videla ;)

tomk7i

Ved tie vyrážky mi už v podstate zmizli - len sa chcem spýtať ako sa zbaviť tých fľakov čo mi ostali na čele - také nepríjemné jazvy potom čo mi to moja mater vytláčala ( to boli totiž také nepríjemné hnisy )

ATIDE/ESMERA

ponatieraj si tie vyrážky zubnou pastou na noc, ráno umy, ono to vždy cez noc aspoň vyschne a zmenší sa. opáliť v lete a aj chrbát, ak tam máš

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

akne - a po nom flaky na čele -_- - Fórum - ZDRAVIE.sk