Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo to môže byť za problém ?

Príspevok v téme: Čo to môže byť za problém ?
karotkaaa29

Zdravím. Neviem, ci to nazvat problemom, ale trapi ma to. Moj manzel dost tazko manualne pracuje. A dost casto sa stava, ze ked zaspava, trha s rukami a ked ho prebudim, tak mi povie, ze sa mu snivalo, ze je v praci :)) Obcas zvykne aj rozpravat zo sna - samozrejme riesi pracovne veci :))) Je to normalne ?? Zeby clovek nemal pokoja ani pocas spanku ?? Poprosim len normalne odpovede ... Vdaka

2bodka

kym zo sna nevyblakuje meno cudzej zeny, mozes byt kludna :) je zrejme dost stresovany, vyskusaj ho pred spanim dobre pomasirovat, skus relaxacnu hudbu alebo vonne sviecky.. musi sa naucit relaxovat a ist spat s cistou myslou :) sex je samozrejme este lepsia pomocka ;)

Magy

mimovolne zasklby svalstva pri zaspavani nie su nenormalnym prejavom, zalezi od toho, co dany clovek cez den prezil a ako sa s tym jeho mozog a telo vysporiadava pocas spanku.

vas manzel ma zrejme dost stresujucu resp. frustrujucu pracu, ked jeho mozog riesi prac. veci este dlho po skonceni prac. doby. bolo by vhodne, keby si osvojil zlate pravidlo - problemy v praci ostavaju za branami pracoviska. chce to trochu akejsi schizofrenie, ale len tak sa dokaze oslobodit od pracovneho tlaku a neprinasat si ho domov.

bibisa

je to normalne..clovek sa dostava do tej prvej rem fazy ci ako sa to vola ked zaspava.to iste robi aj moj priatel..je to asi tak v prvych 20 minutach..potom prestane zo sebou cukat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo to môže byť za problém ? - Fórum - ZDRAVIE.sk