Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

- 20 kilov do leta. Pridá sa niekto?

Nikaaaa

Buchticka, ja mam skoro rovnaku vahu aj vysku ako ty :) a tiez chudnem, popravde som uz teraz schudla nejake 4 kila:) cvicenim a vyvazenou stravou..aa mam v plane kazdy mesiac tie 3 max 4 kg schudnut a vidim, ze sa to da:) ale viac nie..rovnako ako si tych 20 kg nenabrala za 3 mesiace sa Ti ich ani za 3 mesiace zdravou cestou nepodari schudnut :) radsej si daj ciel do septembra, cele leto mozes sportovat a spevnovat telo :)uvidis, ze to pojde lavou zadnou:) drzim palce

kiki5599

TTpat- wau 6 kg za mesiac...ja som dala možnolen 2-3kg za 5 týždňov :( a to sa ešte lešie stravujem ako ty...:( ale ja chudnem z nižšej váhy. Ale držím palce nech máš svoju vysnívanú váhu :)

TTpat

možme spolu .. kazdy tyzden tu napišem čo sa mi podarilo :P inač tiez som mal vahu 82 prešiel mesiac a mam 76 a stravujem sa : rano vločky mlieko .. obed normalne ! len mensiu porciu ale ozaj aj zemiakovy šalat si možeš dopriat :) len po obede to pride :) vonku ! behat , chodit , sakkať ja napr chodim skamaratmi na basket alebo sa prejst pešo do mesta !:) alebo si doma len tak cvičim :D a ešte večeru si davam hnede pečivo syr zelenina ( paradajka , paprika , redkvička ) :) a ešte na desiatu a olovrant jogurt alebo niečo čo ma bielkoviny nech nechudneš zo svalovej hmoty

marijam

Chápeš ja viem, že človek si teraz nemôže vyberať..ale predsa si nedodrbem zdravie týmto..Prestala som fajčiť lebo je to najväčšie svinstvo..a teraz mám robiť v krčme? Nie ďakujem neprosím..

marijam

Hej Maoam cítim sa ako fifipierko :-D Ale rada cvičím, hýbem sa :-) No začínala som..tak, že to bola krčma plná ožranov a fajčilo sa tam!! Po dvanástich hodinách ma neskutočne hlava bolela a bolo mi odpadnutie..a ja v zafajčenom smrade nebudem..to by sa nikomu nepáčilo..tak som to nechala..nájdem niečo iné.

Maoam

marijam, ty vazis tolko co ja, ibaze si o 7cm vyssia, ach...mne by stacilo 5kg dole a som happy, ty sa musis uz citit ako fifipierko :DDDD ozaj a praca, ako , paci sa ti? zacinala si niekde, nie?

marijam

Maruska sa Ti povie..schudla som :-D Ale to mi nejak už prischlo to cvičenie :-D Naučila som sa s tým žiť, že skoro každý deň si zacvičím..a je mi tak dobre :-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

- 20 kilov do leta. Pridá sa niekto? - Fórum - ZDRAVIE.sk