- 20 kilov do leta. Pridá sa niekto?

marijam

Však aj teraz mám už dá sa povedať ideálnu postavu (moju vysnívanú) Ale poradiť si vždy nechám..však prečo nie..

maruska123

marijam tusim sa to neda pozerat online, neviem preco ale stiahli to z archivu, mne to vypisuje, ze video nie je v mojej krajine dostupne, skoda :(

inak dnes vecer to bude na Prime, tusim 21:15 ci tak nejak

marijam

Danila a čo by sa ľakala..hádam si aj ponaučenie zobrala...ja by som sa nezľakla...ja by som počúvla ženy čo už schudli..majú predsa s tým viac skúsenosti..nieje to sranda ako Maoam píše schudnúť len tak 20 kilo. A nechala by som si poradiť ;-)

marijam

Baby ja si ju musím pozrieť na nete...pozerávala som to keď som ešte pri rodičoch bývala..ale takým štýlom som to pozerala, že som hneď prepla..však keď som mala o 20 kilo viac tak to boli pre mňa hrôzostrašné relácie..pritom som vedela, že by som mala zo sebou niečo robiť...
Teraz je to fajn..aspoň nejaké nové infošky ;-)
Maoam s tým nič neurobíme ak chce silou mocou toľko schudnúť...čo už. Možno keď schudne prvých dajme tomu 7 kíl bude sa cítiť dobre..a neverím, že okolie si to nevšimne..

Maoam

proste dat za 3 mesiace dolu 20kg je sialenstvo

ako to ma telo zvladnut, koza, organy, chore...

jasne, rok a pol - idealny cas pre nu, postupne, pre telo to budu prirodzene, kontinualne zmeny, bude sa moct vsetkemu prisposobit

maruska123

maoam moja rec, este mozno prvy mesiac by schudla tych 7 kg, ale aj to hlavne vodu a scasti aj svaly...ale druhy emsiac by to slo dolu ovela pomalsie, mozno tak 2kg

niekto tu radil Jste to co jite, to je inak super relacia, tiez odporucam a sama ju pozeravam

Maoam

marijam, jasne, ved to je uplne chore

rok a pol-dva je ideal a to este bude fakt dobra, lebo dat dole 20kg nie je sranda

marijam

Maoam môj prípad :-D Behom 2 rokov 20 kíl ;-) Takže do leta 20 kíl..mi tiež dobre že oči nevybilo :-D :-D

Maoam

a teda pridavam sa k tym, ktori jej dali rok a viac - do buduceho leta, cize do leta 2013 moze z teba byt zdrava, krasna, stihlunka kocka