- 20 kilov do leta. Pridá sa niekto?

watermelon

Magy nuz ta baba ostala vitariankou a vyzera krasne, stihla, nadhera... a hlavne je zdrava. uz presiel aj vyse roka, skontaktujem sa s nou a spztam sa.
inac som nehovorila ze tak ma chudnut len napisala ze sa da a to je rozdiel vsak, ci nie?
post ma so zdravim vela spolocne a to mi nikto nemusi vyhovarat. ale treba sa vedeit postit a hlavne potom ostat pri zdravom...
Buchticka nenechaj sa odradit drzim ti palce, najhorsie je ked do cloveka zaseje niekto pochzbnosti a nedoveru potom to uz len tazko pojde, ak si odhodlana, hor sa do toho, hlavne si nastuduj vela o zdravej strave a jedz zdravo... ja som prvykrat schudla tak ze som nejedla po 17 bolo to sice menej kil len nejakych 6 ci 7 ale som ich v zivote nepribrala spat aj ked som sa zle stravovala... A teraz je pri mojej strave priam nemozne pribrat

xdanielax

no isteze. postom. Nejest, to by napadlo kazdemu. Len pochybujem, ze dotycna ma v plane do leta schudnut a potom to hned pribrat.

ale mozno som reagovala prehnanie. A nie je HLUPA. Mozno myslela leto 2013.

Magy

watermelon - a rovno sa spytam - ta baba, o ktorej pises, ze "schudla 20 dnovym postom veľmi veľa kíl, možno to bolo aj viac ako 10, 15" - ako vyzerala po dalsom polroku? ani mi to nehovor, rovno si poprosim kontakt na nu, chcem ju vidiet.

Buchticka - sancu mas, ale zapametaj si jednu zakladnu vec: telo sa bude branit a najme vtedy, ked tu vytuzenu hmotnost dosiahnes - vtedy pridu najhorsie "obstaky", ked telo bude doslova rycat za kazdym gramom tuku a kaloriou, ktoru si mu tak narychlo a nasilne vzala. stabilna rovnovaha metabolizmu sa dosahuje len pomaly, dlhodobo a pracne. trpezlivo. to co tu popisujes ty, bez ohladu na sposob, je rychla cesta do pekla najhorsich stavov, ktore sa dostavia po schudnuti.
kazdopadne - vela stastia ;)

dana660xz

presne ako pise mirijam, dolezite je, aby mala informacie o tom co robi, aby sa naucila co kolko a kedy jest. ked niekto po poste zacne jest zasa hranolky a syr a rezne tak mu je post na nic. treba sa vela ucit o jedle a spravne zivotosprave

marijam

Ale jasné, že sa to dá tak rýchlo!! Ale čo keď začne priberať všetko s5?? Čo potom..akože snažíme sa jej tu povedať, že dá sa to ale lepšie a efektívnejšie dosiahnuť..veď trpezlivosť ruže prináša...

dana660xz

buchticka budem drzat palce, aby si schudla, len zdravo na to chod, aby ti potom neovisala koza. hlavne vela cvic a jedz s rozumom. ja sa asi budem velmi opakovat, lebo to tu odporucam kazdemu, ale tak co uz... -odkaz odstránený- a www.kaloricketabulky.cz tieto dve stranky mne osobne velmi pomohli. druhu pouzivam dodnes.

watermelon

Tým ťa nenavadzam na tak dlhý post v žiadnom pripade. To bola len info pre obmedzených. Tak dlhý post sa musí robiť pod odborným dozorom.lebo hlavne jeho záver môže byť nebezpečný