Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potenie....:/

Príspevok v téme: Potenie....:/
co_ja_viem

Ahojte...mam taky problem...strasne sa mi potia ruky..aj podpazusie...ale to az tak neriesim.....najviac ma hneva..ze to nie je moj celozivotny problem...ked som sa zamyslala ze kedy mi to vlastne zacalo...prisla som na jednu vec...teraz ked idem niekde do spolocnsoti kde sa tancuje..len trpnem nech ma nikto nepozve do tanca..lebo po chvilke mam jazero na rukach....este si pametam ze ked sme mali stuzkovu..takyto problem som vobec nemala..avsak po stuzkovej som sla na vyberanie krcnych mandli...a odvtedy ako nad tym rozmyslal..mam tento problem...dovtedy nic...a odrazu..ako svihnutim prutika...zijem uz 4 rok s tymto "hendikepom"..ako neviem ci to moze mat s tym suvis...ale neviem najst ziadnu inu pricinu....preco ODRAZU mi steka pot po dlaniach...stitnu zlazu mam OK:..ale je to stranse neprijemne....ked aj v skole pisem poznamky a mam mokre ruky... :/....mate niekto rovnaky problem?...skusala som aj driclor..ktory na ruky nezabe a zistila som ze je to same svinstvo tak som ho aj hned prestala pouzivat..krem deoforte 0 bodov....pijem aj salviovy caj...ale ziadna zmena...:(

ATIDE/ESMERA

No, inak s pazuchami mám problém aj ja, vždy ked niekam idem, ej to hrozné...dám si aj kilo antieprspirantu, a nič :D vkladám si pod pazuchy večne papeirové servítky, abys a prepotili tie a abys ami neupotila blúzka :d otras

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potenie....:/ - Fórum - ZDRAVIE.sk